SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna

Tom I.

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

Opis produktu:

Czy można zapomnieć o przeszłości, o stracie zaufania, o niedotrzymanych obietnicach, wreszcie o zdradzie? Każdy zasługuje na drugą szansę, czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? A może nie tak łatwo zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnej przyszłości? Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Peljeąac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości. Zuzanna to pierwszy tom trylogii o uczuciach, o tym jak życie jest ulotne, o tym jak łatwo zniszczyć wszystko to, co w nim cenne i jak potem trudno to odzyskać.
Zuzanna, Zofia i Gabriela.
Trzy historie kobiet w gorących chorwackich klimatach. Daj się porwać emocjom i urzec krajobrazom południowej Dalmacji :)


Agnieszka Lingas-Łoniewska - to wrocławianka, pisząca literaturę, która łączy sensację z romansem. Do tej pory opublikowała kilkanaście książek. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także udział w antologiach literackich: "Książki Moja Miłość" i "31.10 Haloween po polsku" oraz "Zatrute pióra". Tworzy w internecie stronę "Czytajmy polskich autorów", która ma na celu propagowanie polskiej prozy oraz prowadzi bloga z recenzjami.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: literatura piękna,  Dla kobiet,  książki dla babci
Wydawnictwo: Novae Res
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 135x205
Liczba stron: 232
ISBN: 978-83-7942-234-0
Wprowadzono: 27.10.2014

Agnieszka Lingas-Łoniewska - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna, Tom I. - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 11 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Izabela

ilość recenzji:1059

brak oceny 28-11-2016 15:00

To książka o miłości nie tylko partnerskiej, ale i tej miedzy siostrami. "Szukaj mnie wśród lawendy" - sam tytuł wiele nam mówi - na poszukiwaniu miłości, szczęścia, ale i samego siebie. Autorka na kartach swojej powieści pokazuje, że każdy człowiek popełnia błędy, ale mimo to zawsze warto dać mu drugą szansę. I jak zwykle bywa w książkach pani Agnieszki, i w tej dostałam sporo emocji i wzruszeń. Nie żałuję, że dałam porwać się chorwackim klimatom i wszystkich również do tego zachęcam!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?