SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Agnieszka Lingas-Łoniewska - biografia

Agnieszka Lingas-Łoniewska to nazywana przez czytelniczki Dilerką Emocji bestsellerowa autorka książek z gatunku literatury kobiecej. Powieści, wychodzące spod jej pióra łączą w sobie wybuchową mieszankę sensacji, komedii oraz wątków romantycznych. Agnieszka Lingas-Łoniewska znana jest również z promowania polskiej literatury. Autorka jest współtwórczynią witryny internetowej o nazwie Czytajmy Polskich Autorów, gdzie zachęca do czytania polskiej literatury. Agnieszka Lingas-Łoniewska jest autorką i współautorką niemal siedemdziesięciu pozycji na rynku wydawniczym, w skład których wchodzą powieści, opowiadania i artykuły. Sami więc widzicie, że jest w czym wybierać!

Agnieszka Lingas-Łoniewska – kariera pisarska


Agnieszka Lingas-Łoniewska urodziła się 14 listopada 1972 roku w Wałbrzychu, jednak swoje życie związała z Wrocławiem, gdzie ukończyła studia na kierunku filologia polska. Przez wiele lat zajmowała się pracą w korporacji, jednak postanowiła porzucić ją na rzecz pisania książek. Agnieszka Lingas-Łoniewska zadebiutowała w 2010 roku powieścią Bez przebaczenia, pełną miłosnych uniesień i doprawioną szczyptą erotyki. Po udanym debiucie od razu zabrała się do pisania kolejnej książki i tak co roku udowadnia, że w sztuce pisania jakość może iść jednak w parze z ilością. W samym roku debiutu wydano jeszcze cztery książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, a w kolejnych latach na półkach księgarni jej nazwisko pod szyldem „NOWOŚĆ” pojawiało się minimum trzy razy do roku.

Agnieszka Lingas-Łoniewska za granicą


W 2010 roku w Stanach Zjednoczonych ukazała się powieść nieznanej dotąd na tamtejszym rynku wydawniczym polskiej autorki książek – Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, pt. Dirty World. Książka opowiadała historię miłości dwojga doświadczonych przez los ludzi – muzyka rockowego o imieniu Tommy oraz Kati – kompozytorki muzyki dla jego zespołu. Jako jedna z nielicznych realistycznie przedstawia brutalny świat show-businessu, w którym, aby przeżyć, musisz naprawdę coś znaczyć, a narkotyki niszczą życie setek ludzi. W Polsce książka ukazała się dopiero cztery lata później, pod nazwą Brudny Świat.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – spis książek


Wciągająca trylogia Łatwopalni również jest bardzo ważną pozycją w jej spisie książek. Agnieszka Lingas-Łoniewska udowadnia w niej, że miłość może przyjść do nas w każdym momencie, nawet wtedy, kiedy poddajemy się i przestajemy jej szukać, a nawet wierzyć w jej moc. Akcja książki rozgrywa się na rodzinnym Dolnym Śląsku Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, dzięki czemu odkrywamy nieznane dotąd zakamarki miasta. Kolejną pozycją wartą uwagi jest Szukaj mnie wśród lawendy, wciągająca seria, łącząca w sobie historie trzech kobiet – Zuzanny, Zofii i Gabrieli. Opowieści trzech sióstr z malowniczym Półwyspem Pelješac w tle rozgrzeją Twoje zmysły i umilą chwile relaksu z książką.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – sukcesy


Agnieszka Lingas-Łoniewska jest laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. W 2012 roku została również nagrodzona żelaznym glejtem Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Na podstawie książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej Molly, został zrealizowany serial audio.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 247 książek, których autorem jest: Agnieszka Lingas-Łoniewska. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, fantastyka, sensacja, kryminał, pakiety, literatura piękna, humor, dla dzieci i młodzieży, sensacja i literatura grozy, literatura faktu i reportaż, albumy, wysyłka 24h, Skarpa Warszawska - najlepsze tytuły, New Adult, Nowości.

Na książki autora Agnieszka Lingas-Łoniewska mamy rabaty sięgające do 45%.
... ...
Zobacz więcej produktów