SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

SybirPunk

Tom 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Nigdy nie ma tak dobrze, żeby się wszystko nie rypło.

Zmuszony z własnej woli oddać to, co nigdy mu się nie należało, oszukany przez samego siebie, ze złamanym sercem i żebrami, Saszka zwany Chudym musi wziąć się w garść i spróbować odpowiedzieć na pytanie: co się, do ciężkiej Anielki, w ogóle stało?!

Bez pieniędzy, bez czasu na złapanie oddechu i bez kolejnej działki synty, nasz bohater, o którego nie prosiliśmy, ale na którego zasługujemy, rusza w zasypany śniegiem NeoSybirsk, aby skrzyknąć tych, na których jeszcze może liczyć i wreszcie zobaczyć, ile warte są kordialne zapewnienia o przyjaźni, wierności i braterstwie.

To jest ten moment, kiedy człowiek dotyka nogami dna, odbija się mocno i zaczyna płynąć ku powierzchni w nadziei, że starczy mu powietrza... Albo, że w najgorszym razie zdąży złapać za nogi tego, który może nie do końca jest wszystkiemu winien, ale i tak zasłużył na los, który go czeka.

Wstawiajcie popcorn i szykujcie fajerwerki, bo będzie naprawdę grubo.

Więcej książek z serii SybirPunk
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Fantastyka,  Science-fiction,  Post-apokalipsa,  Utopia i antyutopia,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 125x195
Liczba stron: 630
ISBN: 9788379645916
Wprowadzono: 29.10.2020

RECENZJE - książki - SybirPunk, Tom 3 - Michał Gołkowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2467

2-06-2023 21:00

Nic się nie zmieniło w porównaniu z poprzednimi tomami. Akcja nadal jest wyjątkowo dynamiczna. Wręcz wyrywa z butów. A wiele spraw odbywa się bez informowania czytelnika o szczegółach - niech sam się biedzi, na jaki, wyjątkowo kreatywny, dodajmy, pomysł, wpadł tym razem główny bohater. Jeżeli nie uda się odgadnąć - nie przejmujcie się. W końcu autor wam wytłumaczy. I choć wydaje się to niemożliwe, będzie to całkiem sensowne wyjaśnienie. Żart? Też się nie zmienił. Ot, choćby takie zdanie - ?Idziesz sobie spokojnie ulicą, a tu nagle ktoś podbiega i znienacka kopie cię w dupę. Obracasz się - a to samo życie?. Aż szkoda, że to już ostatni tom. A może autor coś jeszcze wymyśli. Liczę na jego kreatywność. 

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?