SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Fort 72

Stalowe Szczury Tom 5

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Fabryka Słów
z serii Stalowe szczury
Oprawa zintegrowana

Opis produktu:

Mieli wziąć fort szturmem.

Mieli bronić fortu do ostatniej kropli krwi.

Teraz muszą zrobić wszystko, by po prostu z niego uciec.

Kilkudziesięciu żołnierzy z obu stron konfliktu zostało zasypanych w zbombardowanym forcie. Jeśli istnieje jakakolwiek droga na powierzchnię - oni o tym nie wiedzą. Jeśli istnieją jakiekolwiek zapasy - oni o tym nie wiedzą. Jeśli istnieje jakikolwiek sposób, by uciec szaleństwu - oni o tym nie wiedzą.

Pośród wszechogarniającej ciemności podziemnych korytarzy snuje się ponura opowieść o obowiązku, honorze żołnierza, tkwiących w duszy każdego człowieka uprzedzeniach i strachu - oraz o demonach, które budzą się do życia w miarę tego, jak gaśnie wątły płomień rozumu.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  Science-fiction,  militarna,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Oprawa: zintegrowana
Okładka: miękka
Wymiary: 145x210
ISBN: 9788379646333
Wprowadzono: 01.03.2021

RECENZJE - książki - Fort 72, Stalowe Szczury Tom 5 - Michał Gołkowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Czytuszru

ilość recenzji:17

31-05-2021 18:54

Cykl stalowych szczurów zaczęłam właśnie od Fortu 72. Ogólnie patrząc to może nie najlepszy pomysł, zważywszy na to, że patrząc na chronologię przed Fortem znalazły się 2 pozycje, ale w niczym mi to nie przeszkadzało!

Naprawdę nie czułam, że jestem wrzucona w środek fabuły. Czułam od początku do końca, że wiem gdzie jestem, wiem co się dzieje, poznaję powoli bohaterów.


W akcję wciągnęłam się bardzo szybko i nie miałam ochoty odkładać jej ani na chwile ciągle trzymając kciuki za wszystkie 3 drużyny.

Od połowy książki w zasadzie zniknęłam ze swiata i zostałam wciagnięta przez ciemność Fortu 72. Nie wypuścił mnie do samego końca. Sorry rodzino - tego dnia nie byłam w stanie zrobić obiadu, a tym bardziej go przełknąć...

Jeśli macie w planach ?Fort 72? - to zróbcie zapasy w lodowce do odgrzania dla Waszych bliskich. A Wy zamknijcie się w obje?ciach ciepłego koca, wywieście tabliczkę ?nie ma mnie? i po prostu dajcie się pochłonąć!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?