Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie - Marta Galewska-Kustra - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie (twarda)

  • Nowość
    image-nowość

Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie - opis produktu:

Na kartach tej małej książeczki znajdziecie ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami w językach ukraińskim i polskim. Czytając książkę z dzieckiem, wskazujcie palcem obiekty, powtarzajcie zastosowane słowa, wyraźnie intonujcie i zabarwiajcie emocjonalnie swoje wypowiedzi.Całkowity dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom za pośrednictwem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Z zysków z tytułu niniejszej publikacji zrezygnowali:
autorka Marta Galewska-Kustra, ilustratorka Joanna Kłos, tłumaczki, drukarnia Leyko, partnerzy handlowi i Wydawnictwo `Nasza Księgarnia`, Sp. z o.o.
Nabywców tej książki zachęcamy do przekazywania jej ukraińskim dzieciom przebywającym w Polsce za pośrednictwem szkół, bibliotek, świetlic czy rodziców.
Dwujęzyczne wydanie będzie dla maluchów okazją do poznania pierwszych słów w języku polskim, co ułatwi im adaptację w polskich placówkach edukacyjnych.

Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie, od Marta Galewska-Kustra. Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Marta Galewska-Kustra. Nie będziesz żałował! Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie pochodzi z wydawnictwa Nasza Księgarnia. Autorem książki jest Marta Galewska-Kustra. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, nauka języków obcych, literatura dziecięca, Książki po ukraińsku, Książki po ukraińsku dla dzieci i młodzieży. Książka Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie liczy 24 stron. Jej wymiary to 140x140. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h
Kategoria: dla dzieci i młodzieży,  edukacja,  nauka języków obcych,  literatura dziecięca,  Książki po ukraińsku,  Książki po ukraińsku dla dzieci i młodzieży
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Oprawa: całokartonowa
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 140x140
Ilość stron: 24
ISBN: 978-83-10-13865-1
Wprowadzono: 25.05.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Marta Galewska-Kustra - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Co robi Pucio? Dwujęzyczne wydanie polsko-ukraińskie - Marta Galewska-Kustra

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: