SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pakiet Rodzina Monet (pakiet)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo You&YA
Data wydania 2023
z serii Rodzina Monet
Oprawa miękka
Liczba stron 1696
 • Wysyłamy w 24h
 • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

W skład pakietu wchodzą:

1. Tom 1. Skarb
2.Rodzina Monet. Tom 2. Królewna część 1
3.Rodzina Monet. Tom 2. Królewna część 2
4.Rodzina Monet. Tom 3. Perełka część 1

Tom 1. Skarb

Rodzina Monet: Skarb to tom otwierający serię powieści dla młodzieży autorstwa Weroniki Marczak. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa You & Ya. Publikacja przedstawia historię młodej dziewczyny, Hailie Monet, która niespodziewanie traci ukochane mamę i babcią. Okoliczności zmuszają ją do przeprowadzki do ogromnego i pełnego luksusów domu. Która nastolatka o tym nie marzy? Na pewno każda, jednak niełatwo cieszyć się dobytkiem w samotności. A to właśnie czeka młodziutką bohaterkę.

Rodzina Monet: Skarb. Czy to typowa powieść obyczajowa?


Mimo że publikację Weroniki Marczak Rodzina Monet: Skarb może przywoływać na myśl podobne tytuły z gatunku literatury młodzieżowej, to jednak pewne jej elementy pozwalają jej się wyróżnić. Książka co prawda opowiada o perypetiach głównej bohaterki, która jest nastolatką, jednak nie towarzyszą temu typowe młodzieżowe problemy. Młodziutka Hailie będzie musiała zmierzyć się z ogromną traumą w postaci utraty najbliższych kobiet w swoim życiu, a więc mamy i babci. Trafi do dużego domu pełnego mężczyzn, jej pięciu starszych braci. Niestety wcale niekoniecznie będzie mogła liczyć na ich opiekuńczość i troskę. Co ją czeka zamiast tego? Sięgnij po Rodzinę Monet: Skarb i przekonaj się na własnej skórze!

Hailie, bohaterka Rodziny Monet: Skarb


Hailie Monet, główna bohaterka powieści dla młodzieży Rodzina Monet: Skarb to postać, którą błyskawicznie można polubić. Znasz na pewno typowe nastoletnie postacie z książek i komiksów. Często rozkapryszone, niezdecydowane, nierzadko infantylne i pełne sprzeczności. Wiek nastoletni rządzi się swoimi prawami! Czy Hailie Monet również taka jest? Niekoniecznie. Dziewczynie przyjdzie zmierzyć się z prawdziwą tragedią i nieodkrytym rodzinnym sekretem. W końcu skończyła już piętnaście lat, a nie wiedziała dotąd nic na temat swojego ojca. Dlaczego mama ukrywała przed nią te informacje? I czego dotyczy biznes, jakim zajmuje się jej, można powiedzieć, nowo odkryta rodzina? Ogromny dom z przestronnymi pomieszczeniami, luksusowe samochody, prywatne szkoły. To zupełnie inne życie!

Rodzina Monet. Tom 2. Królewna część 1


Królewna to drugi tom serii książek Rodzina Monet autorstwa Weroniki Marczak. Autorka jest polską pisarką, dla której nie jest to debiut literacki. Królewna ukazała się w roku 2022 nakładem wydawnictwa Muza. Królewna, podobnie jak cała seria Rodzina Monet należy do cyklu You&YA, czyli young adult. Jest to gatunek książek dla młodych dorosłych osób. Tę literaturę szczególnie mocno upodobały sobie nastolatki i nastolatkowie. Za co czytelnicy pokochali Królewnę? Z pewnością za mnóstwo tajemnic, intryg, nieoczywistości i niespodziewanych zwrotów akcji. Weronika Marczak stworzyła intrygującą, pełną emocji historię, która z pewnością przypadnie do gustu młodemu czytelnikowi!

Królewna: kim jest bohaterka powieści?


Główną bohaterką książki Królewna jest nastolatka Hailie Monet. Dziewczyna powoli oswaja się z zupełnie nową sytuacją, jaka na nią spadła. Nagła utrata ukochanej mamy zmusiła ją do odnalezienia się w odmiennej rzeczywistości, pośród nowych twarzy. Czy uda jej się w końcu dobrze poczuć w nowym, pełnym luksusów domu? Oraz czy tytułowa Królewna odnajdzie wspólny język ze swoimi starszymi braćmi? Z każdym kolejnym dniem w nowym domu Hailie będzie odkrywała coraz to nowe tajemnice. Jak sobie poradzi z posiadaniem tej wiedzy? Sprawdź koniecznie!

Królewna Weroniki Marczak: komu przypadnie do gustu?


Królewna Weroniki Marczak to powieść z gatunku young adult, która opowiada o losach młodej, nastoletniej dziewczyny. Pierwszą częścią serii Rodzina Monet jest powieść Skarb. Książka błyskawicznie zyskała sobie rzesze fanów w całej Polsce. Młodzi czytelnicy i czytelniczki pokochali Hailie, nietypową nastolatkę w totalnie niecodziennej sytuacji życiowej. Królewna z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim młodym dziewczętom, którym bliskie jest nastoletnie życie, ze wszystkimi blaskami i cieniami, jakie ono ze sobą niesie.

Czy Weronika Marczak pisze książki dla nastolatek?


Królewna, będąca kontynuacją powieści Skarb należy do gatunku literatury młodzieżowej, dlatego z pewnością tej grupie czytelników spodoba się najbardziej. Czy Królewna oraz cała seria Rodzina Monet to typowe powieści młodzieżowe? I tak, i nie! Hailie Monet, główna bohaterka Królewny niewątpliwie nie jest typową nastolatką z nastoletnimi problemami. Dziewczyna boryka się z dużą traumą w postaci utraty najbliższych w jej życiu osób. Sytuacji nie ułatwia fakt, że trafiła do nowego domu i obcych dotąd dla siebie starszych braci. Ile jeszcze tajemnic rodzinnych odkryje? I kiedy w końcu te wszystkie elementy zaczną układać się w jedną, logiczną całość?

Rodzina Monet. Tom 2. Królewna część 2

Powieść pod tytułem Królewna. Część 2. Rodzina Monet. Tom 2. została napisana przez Weronikę Marczak - autorkę młodego pokolenia znaną z Wattpada, piszącą głównie powieści młodzieżowe z kategorii young adult. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2023 roku nakładem wydawnictwa You&YA. Na okładce znajduje się dziewczyna w warkoczu. Ubrana jest w granatową sukienkę. W lewej ręce, umieszczonej za jej plecami, trzyma dwie pałeczki. Wokół niej unoszą się granatowe diamenciki oraz cienie pięciu twarzy. Książka Królewna opowiada o dziewczynie, która musi stawić czoła życiowym wyzwaniom i niebezpieczeństwom, jednak na szczęście ma na kogo liczyć - swoich braci, którzy skoczą dla niej w ogień.

Królewna - powieść o młodej, bogatej dziewczynie i jej braciach


Powieść zatytułowana Królewna przedstawia historię Hailie - nastoletniej dziewczyny, która jest niepewna siebie. Ma pięcioro starszych braci: Willa, Dylana, Vincenta, Tonyego oraz Shanea, którzy są w stanie zrobić dla niej dosłownie wszystko. To wyjątkowe oparcie, jakie ma w swojej rodzinie sprawia, że główna bohaterka jest w stanie przenosić góry. Staje się coraz pewniejsza siebie i coraz lepiej radzi sobie w codziennym życiu. Dodatkowo sprzyjający jest dla niej fakt bycia niezwykle bogatą. Szybko jednak przekonuje się, że ogromny majątek wiąże się z wieloma trudnymi wyrzeczeniami oraz licznymi niebezpieczeństwami, które na nią czyhają. Jak potoczą się jej losy? Przekonaj się, czytając drugą część książki Królewna.

Królewna - historia, którą czyta się jednym tchem


Królewna to opowieść jak z bajki - o tytułowej księżniczce, która, otaczana przez swoich braci, może czuć się wyróżniona i doceniona. Dodatkowo towarzysząca jej fortuna sprawia, że do szczęścia już niewiele potrzeba. Która dziewczyna nie marzy o znalezieniu się w podobnej sytuacji? Królewna to powieść, która niewątpliwie spodoba się niejednej nastolatce! Dzięki wartkiej akcji i interesującej fabule czyta się ją jednym tchem! Ponadto, stanowi kontynuację całego cyklu o tytułowej rodzinie Monet, dzięki czemu czytelnicy, którzy już poznali ich historię, mają okazję, by odkryć kontynuację losów bohaterów.

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka część 1

Trzeci tom uwielbianej przez młodych czytelników bestsellerowej serii Rodzina Monet! Perełka to opowieść o wielkiej zmianie, poczuciu spełnienia, przyjemności oraz cenie tych wszystkich przywilejów. Hailie Monet nie jest już tą samą dziewczyną. Z pozbawionej pewności siebie szarej myszki, której trudno było odnaleźć się w nowej rzeczywistości, przerodziła się w prawdziwą diwę. Luksus staje się dla niej codzienną przyjemnością, z której nie boi się korzystać. Dziewczyna coraz częściej przyznaje, że korzystanie z możliwości, które oferuje jej przynależność do rodziny Monet, naprawdę ją kusi. Nawet, jeśli za niektóre z nich trzeba naprawdę słono zapłacić.

Najjaśniejsza Perełka wśród skarbów rodziny Monet


Największa zmiana, jaka zaszła w Hailie Monet widoczna jest w jej spojrzeniu. W jej oczach widać siłę i ambicję. Nie jest już tą samą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczyną. Życie pośród braci w luksusowym domu diametralnie ją odmieniło. Jeszcze niedawno myśl o tym, że może mieć wszystko, czego pragnie, przyprawiała ją o rumieńce. Teraz czuje, że świat leży u jej stóp. Jest młoda, atrakcyjna, świetnie ubrana i niesamowicie bogata. Dziewczyna nie tylko uczy się akceptować swój status. Zaczyna doceniać swoją sytuację i ją wykorzystywać. Perełka wsadzona do złotej klatki odkryła, że warto od czasu do czasu wyślizgnąć się z niej i zaszaleć.

Perełka - opowieść o cenie prestiżu


Kiedy poznasz smak bogactwa, życie staje się szaleństwem, w którym wszystko jest możliwe. Spontaniczność to Twoje drugie imię! Budzisz się rano z myślą, że masz ochotę na prawdziwe paryskie przysmaki? Nie ma sprawy, lecimy do Francji! Wystawa prac Twojego ulubionego artysty właśnie odbywa się w Dubaju? Wystarczy spakować kilka niezbędnych rzeczy i wsiąść w samolot. Marzy Ci się nauka jazdy konnej? Możesz kupić sobie całą stajnię, a nawet kilka. Główna bohaterka książki Perełka cz. 1 po latach życia w niepewności zaczyna rozkoszować się prawdziwym prestiżem. Mimo że Hailie wykazuje się dojrzałością i wciąż powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej przyznaje, że codzienne doświadczanie ich i wykorzystywanie swojego statusu, naprawdę jej się podoba. Dziewczyna uświadamia sobie jednak, że za przywileje te będzie musiała słono zapłacić.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  Dzień Dziecka,  książki na wakacje,  Książkowe ferie zimowe
Kategoria: Dla młodzieży,  książki Young Adult,  pakiety,  
Wydawnictwo: You&YA
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 1696
Wprowadzono: 16.05.2023

RECENZJE - książki - Pakiet Rodzina Monet - Weronika Marczak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: