SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Edyta Prusinowska - biografia

Edyta Prusinowska urodziła się 17 września 2000 roku. Pisanie towarzyszy jej od dzieciństwa, gdy zaczynała tworzyć opowiadania. Znana jest głównie ze swojego bloga Eniiablog, na którym publikowała informacje dotyczące mody, urody, a także szeroko pojętego stylu życia. Prowadzi także kanał na YouTube. Dzięki temu została dostrzeżona i zyskała liczne grono fanów, co ułatwiło jej debiutanckie wejście w świat wydawniczy. Edyta Prusinowska jest autorką powieści, takich jak: Opowiem o tobie gwiazdom oraz Truskawkowy blond.

Edyta Prusinowska książki o młodych ludziach, którzy nie boją się nowych wyzwań


Edyta Prusinowska książki pisze głównie dla młodzieży. Jej debiutancka powieść, zatytułowana Opowiem o tobie gwiazdom, stała się bestsellerem. Opowiada o Astrid - dziewczynie, która pragnie zacząć wszystko od nowa po traumatycznym wydarzeniu, jakim była śmierć jej siostry. Wyrusza w podróż wraz ze swoim przyjacielem i nowo poznanym towarzyszem. Spędzany razem czas sprawi, że rozkwitną między nimi nowe uczucia. Jakie? Dowiesz się tego, sięgając po Edyty Prusinowskiej książki.

Edyta Prusinowska książki o miłości, która wywraca życie do góry nogami


Edyta Prusinowska książki to, między innymi, tytuł Truskawkowy blond. Historia opowiada o muzycznej koreańskiej gwieździe imieniem Juwon. Już od piętnastego roku życia wsiąkł w życie kreślone zasadami show-biznesu, w którym nie brakowało zakazów dotyczących relacji towarzyskich i ciężkich treningów. W wieku siedemnastu lat udało mu się podpisać umowę z producentem muzycznym i zdobyć rozgłos na znanych festiwalach. Wszystko zmienia się jednak w pewien wieczór w Los Angeles, kiedy Juwon spotyka Gabriela. Jest to dziewiętnastoletni raper występujący pod pseudonimem Yung Gogh. Od dawna nie angażuje się w żadne prawdziwe związki, licząc wyłącznie na przelotne flirty i nie stroniąc od używek. Życie lekkoducha Gabriela zmienia się, gdy zakochuje się w Juwonie. Jak potoczą się ich losy? Sprawdź sam, czytając Edyty Prusinowskiej książki!

Edyta Prusinowska – książki, które warto znać!


Edyta Prusinowska w swojej twórczości niejednokrotnie odwołuje się do bieżących wydarzeń ze świata mediów, kultury i sztuki. Czytelnicy znajdą w jej powieściach tematy, które są bliskie autorce, dotyczące mody i świata show-biznesu. Edyta Prusinowska książki pisze w taki sposób, by odbiorcy chcieli po nie sięgać. W końcu nie bez powodu stały się bestsellerami! Dzięki ciekawemu przedstawieniu postaci, młodzi ludzie czytający te pozycje mają szansę wraz z bohaterami przeżywać opisane na kartach powieści historie. To książki, które warto znać! A jeśli szukasz także innych publikacji dla młodzieży, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 6 książek, których autorem jest: Edyta Prusinowska. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Dla młodzieży, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, bestsellery, promocje książkowe, wysyłka 24h, Znak, BookTok, Książki LGBT+, Nowości.

Na książki autora Edyta Prusinowska mamy rabaty sięgające do 41%.
... ...