SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Listy zza grobu / Głosy z zaświatów (pakiet)

Seweryn Zaorski Tom 1 i 2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment odsłuchaj fragment

Opis produktu:

Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.Bestsellerowa seria o patomorfologu, Sewerynie Zaorskim.`Listy zza grobu`Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to, przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, pozornie przypadkowego dnia. Po czasie Kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję aż do momentu, gdy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno. Tymczasem do miasteczka po dwudziestu dwóch latach wraca Seweryn Zaorski. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. W zniszczonym garażu odnajduje zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad?`Głosy z zaświatów``Głosy z zaświatów to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w mistrzowskiej formie!`Tomasz Sekielski`Dobrze, że ci, którzy są słuchani, mówią o ważnych rzeczach. Mróz nie boi się trudnych tematów.`Marcin Dorociński Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie, kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy. Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar, nic bowiem nie wskazuje na to, by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany, że może stać się głosem tych, którzy mówią już jedynie z zaświatów.Kto i dlaczego zabija niewinne dzieci?I jaki związek ma to z tajemniczymi wiadomościami, które Zaorski zaczyna otrzymywać?Tymczasem Kaja Burzyńska musi zmierzyć się nie tylko z komplikującym się życiem rodzinnym, ale także z upiornym wołaniem tych, których ma na sumieniu.I tych, którzy domagają się sprawiedliwości?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Filia
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Rok publikacji: 2020
Wymiary: 140x210
Ilość stron: 912
ISBN: 978-83-8075-990-9
Wprowadzono: 28.05.2020

RECENZJE - książki - Listy zza grobu / Głosy z zaświatów, Seweryn Zaorski Tom 1 i 2 - Remigiusz Mróz

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Jolanta

ilość recenzji:5

4-11-2020 18:59

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Czytałam z zapartym tchem, ciekawa fabuła trzymająca w napięciu, a oprócz tego autor porusza ważne tematy. Moim zdaniem najlepsza seria Remigiusza Mroza, czekam na więcej. Po zakończeniu "Głosów z zaświatów" byłam zła na Remigiusza Mroza za zakończenie, ale wiem, że nie mogło być inaczej. To dowodzi jak wielkie emocje towarzyszyły mi podczas czytania. Mam nadzieję, że będę miała okazję spotkać się jeszcze z Sewerynem Zaorskim, to zdecydowanie mój ulubiony bohater pośród postaci stworzonych przez autora. A miałam przyjemność poznać ich wielu.

Czy recenzja była pomocna?