SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Odpowiedzialność za środowisko z perspektywy prawa kryminologii i nauk przyrodniczych

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Difin
Oprawa miękka
Liczba stron 200
  • Wysyłamy w 24h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Monografia w sposób interdyscyplinarny przedstawia problematykę odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze. Pierwsza część dotyczy odpowiedzialności administracyjnoprawnej w odniesieniu do ustanawiania, funkcjonowania oraz prowadzenia działalności rolniczej i gospodarczej (ograniczenia) form ochrony przyrody: obszarowej, obiektowej i gatunkowej. Druga część opisuje aspekty ekokryminologiczne przeciwdziałania wprowadzaniu oraz rozpowszechnianiu gatunków inwazyjnych roślin i zwierząt czyli nowoczesne podejście do tejże problematyki w ramach tzw. zielonej kryminologii. Trzecia część natomiast zawiera odpowiedzialność karną i aspekty kryminologiczne w stosunku do środowiska przyrodniczego, z uwzględnieniem wykroczeń i przestępstw wymierzonych przeciwko elementom tego środowiska.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  biologia,  geografia,  Nauki społeczne,  Prawo
Wydawnictwo: Difin
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 160x230
Liczba stron: 200
ISBN: 9788380854000
Wprowadzono: 07.07.2020

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Odpowiedzialność za środowisko z perspektywy prawa kryminologii i nauk przyrodniczych - Wiesław Pływaczewski, Elżbieta Zębek, Joanna Narodowska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: