SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki biologiczne – tanio na Gandalf.com.pl

Biologia jako przyroda, która nas otacza, może zachwycać swoją różnorodnością i (nad)zwyczajnym pięknem. Inspiruje i ciekawi sama tajemnica życia – tego, jak przenika ono wszystkie sfery naszej planety. Chcesz odkryć tajemnice świata przyrody? Zrób to wspólnie z nami. Na stronie internetowego sklepu Gandalf.com.pl dostępne są książki biologiczne w najlepszych cenach.

Biologia – o co chodzi?

Nie jesteś pewien, jak omówić dziedzinę nauki, którą jest biologia? Książka specjalistyczna z pewnością Ci w tym pomoże. Biologia zajmuje się przede wszystkim analizą funkcji życiowych organizmów, a także bada drogi i mechanizmy ich rozwoju, budowę, ewolucję gatunkową, wzajemne oddziaływania i relacje ze środowiskiem.

Książka do biologii zaznacza, że nauka ta dotyka każdej sfery życia, a tym samym dzieli się na różne działy, gałęzie, dziedziny, jednocześnie zazębiające się z innymi naukami przyrodniczymi. Wśród głównym dyscyplin biologicznych możemy wyróżnić, chociażby botanikę, zoologię, mikrobiologię. Książki biologiczne podkreślają, że w zakresie zainteresowania biologii jest także fizjologia, ekologia i cytologia.

Książki o biologii dostępne na Gandalf.com.pl

Jeśli szukasz dobrej książki o biologii, dobrze trafiłeś. Wśród popularnych tytułów znajdują się atlasy, albumy, podręczniki, encyklopedie i wiele innych. Zwróć uwagę na takie pozycje jak na przykład: Ptaki w Polsce. Spotkania z przyrodą, Historia botaniki farmaceutycznej, Atlas budowy ludzkiego ciała.


... ...
Zobacz więcej produktów