SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Niechciany następca

Królestwo mostu tom 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

WIECZNA WOJNA

ZAKAZANA MIŁOŚĆ

Zarrah, wojowniczka wychowywana na następczynię cesarzowej Valcotty, kieruje się w życiu dwiema prawdami: że król Maridriny zamordował jej matkę i że ona w akcie zemsty pośle do grobu jego i wszystkich Veliantów.

Wieczna Wojna między Maridriną a Valcottą trwa od wielu pokoleń, tysiące rodaków Zarrah podczas niej zginęło lub zostało sierotami. Kiedy więc Zarrah zostaje dowódcą garnizonu w granicznym mieście Nerastis, jest gotowa zrobić wszystko, co konieczne, by zniszczyć wrogie siły Maridriny. Jak również zabić księcia Velianta, który nimi dowodzi.

Przypadkowe spotkanie z anonimowym - i przystojnym - Maridrinem skłania ją jednak do zastanowienia się, czy przemoc, jakiej się dopuszczała, była aktem sprawiedliwości czy zbrodnią. Podczas kolejnych nocnych spotkań z bezimiennym mężczyzną odkrywa, że wiele ich łączy, także gorąca namiętność.

Kiedy jednak jego tożsamość zostaje ujawniona, Zarrah musi zdecydować, czy naprawdę pragnie pokoju, czy woli maszerować w rytm bitewnych bębnów...
Inni klienci kupowali
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Galeria Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Galeria Książki
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 195x205
Liczba stron: 680
ISBN: 9788367071253
Wprowadzono: 28.06.2022

RECENZJE - książki - Niechciany następca, Królestwo mostu tom 3 - Danielle L. Jensen

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

zuz******************

ilość recenzji:75

8-08-2022 22:12

"Może jakaś siła wyższa wie, które gwiazdy powinniśmy zobaczyć, kiedy podniesiemy wzrok."
*
Wojna pomiędzy Valcottą i Maridriną trwa od tak dawna, że nikt już zdaje się nie pamiętać, kto ją rozpoczął. Nie zapowiada się też, aby miała się ona w najbliższym czasie zakończyć, chyba że Zarrah ? następczyni tronu Valcotty ? dopełni swojej zemsty i zabije króla Silasa wraz z jego potomkami. Jednak wszytko, w co wierzyła kobieta, staje pod znakiem zapytania za sprawą nieudanego zamachu na obecnego następcę tronu ? księcia Kerisa, skradzionych listów oraz tajemniczego Maridrianina, który jak się zdaje zamiast wojen i mieczy preferuje gwiazdy i księgi.
*
Swoją recenzję o "Niechcianym następcy" zacznę od stwierdzenia, że ja tej książki po prostu potrzebowałam ? zwłaszcza po moich ostatnich "przejściach" z romansami w fantastykach, które zdominowane przez SMUTne sceny przyprawiały mnie o ból głowy. Nie zrozumcie mnie źle, autorka nie unika "gorących" scen! O nie, zwyczajnie umie je pisać, a także zna umiar i nie dominuje nimi fabuły.
*
Jeśli chodzi o największe plusy książki to:
?? Uwielbiam nowych głównych bohaterów. Zarrah i Keris całkowicie mnie kupili i cieszę się, że zepchnęli na dalszy plan znanych z poprzednich części Arena i Larę - chociaż przyznam się, że dodatkowe rozdziały z ich perspektyw były super dodatkiem.
?? Fabuła wciągnęła mnie od początku i nie pozwoliła na nudę aż do ostatniej strony. Nie przeszkadzało mi nawet to że książka przez większość czasu pokrywa się z wydarzeniami z poprzednich tomów. Był to naprawdę ciekawy zabieg.
?? Podobał mi się romans. Tak wiem, że to rzadkie, że chwalę romans i to jeszcze taki oparta bardziej na wzajemnej fascynacji i pożądaniu, jednak jak dla mnie zasłużył.
*
Jedyny mankament, jaki początkowo mnie zmylił, to czas akcji. Nie ukrywam, że poprzednie tomy czytałam jakiś czas temu, jednak nadal sporo z nich kojarzę... I nagle dostaję historię, która jest wrzucana pomiędzy poprzednie tomy, czego kompletnie się nie spodziewałam i miałam chwilę zwątpienia w swoją pamięć. Dopiero po kilku stronach coś zaskoczyło i doszłam do tego, że wróciliśmy fabułą "do przeszłości".
*
Ogólnie jednak "Niechciany następca" dostaje od mnie 10/10, chociażby za to, że pomimo sporej objętości po jej zamknięciu było mi mało! Autorów wszelakich za to z całego zaczytanego serduszka proszę (i to bardzo) o więcej takich książek.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?