SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Królestwo Mostu

Królestwo Mostu Tom 1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć?

W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo na kolana. Jako księżniczka szkolona od najmłodszych lat, by być śmiertelnie niebezpiecznym szpiegiem, wie, że Królestwo Mostu symbolizuje jednocześnie legendarne zło - i legendarną obietnicę. Jako jedyna droga przez pustoszony burzami świat, Królestwo Mostu kontroluje handel i podróże między krajami, co pozwala jego władcy się wzbogacać, a swoich wrogów- w tym ojczyznę Lary - rujnować. Kiedy więc Lara - pod pozorem wypełniania zapisów traktatu pokojowego - trafia do niego jako narzeczona władcy, jest gotowa zrobić wszystko, by osłabić obronę nieprzeniknionego Królestwa Mostu. Ale kiedy Lara trafia do nowego domu - porośniętego bujną roślinnością raju otoczonego przez wzburzone morza - i poznaje przyszłego męża, Arena, zaczyna się zastanawiać, gdzie leży prawdziwe zło. Wokół siebie widzi królestwo walczące o przetrwanie, a w Arenie mężczyznę, który zajadle broni swoich poddanych. Dzięki swojej misji Lara coraz lepiej rozumie konflikt o most, a jednocześnie nie może dłużej ignorować uczucia, które zaczyna ją łączyć z Arenem. A mając cel niemal w zasięgu ręki, musi podjąć decyzję - czy zniszczy króla, czy wybawi własny lud?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Galeria Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Galeria Książki
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 125x195
Liczba stron: 400
ISBN: 9788367071383
Wprowadzono: 08.08.2022

RECENZJE - książki - Królestwo Mostu, Królestwo Mostu Tom 1 - Danielle L. Jensen

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

instytutksiazek

ilość recenzji:80

16-12-2022 19:42

Ona jest szpiegiem z wrogiego królestwa. Od najmłodszych lat była szkolona do tego jednego celu. Przysięgła, że doprowadzi do jego zniszczenia.
Czy faktycznie to zrobi czy ulegnie uczuciu, które zaczyna ją z Nim łączyć?
On jest królem. Dostał ją za żonę w ramach traktatu. Na zewnątrz zakłada maskę mocnego królestwa, jednak w rzeczywistości walczy ono o przetrwanie. Ze wszystkich sił broni swoich poddanych?
Czy odkryje jej prawdziwe zamiary?

?Królestwo mostu? jest literaturą młodzieżową fantasy. Opowiada o Larze, silnej kobiecej postaci, która doskonale wyszkolona w walce i uwodzeniu zostaje wysłana jako szpieg, by poślubić króla Ithicany, czyli tytułowego Królestwa Mostu. Ithicana ukazywana jest jako ciemiężyciel sąsiednich królestw. Ma pod swoim władaniem jedyny środek transportu handlu, czyli most. Lara ma na celu wyciągnięcie informacji o sposobie przejęcie mostu i podbicia Ithicany i przekazanie ich ojcu, który je wdroży. Król Ithicany, Aren jest niczego nieświadomy, jednak zachowuje należytą ostrożność, bo mimo, że nie wie, iż Lara jest szpiegiem dopuszcza taką możliwość. Dlatego na początku ukrywa przed nią prawdziwe oblicze Ithicany, że nie jest takim silnym królestwem na jakie uchodzi, a w rzeczywistości walczy ono o przetrwanie.
Autorka jak zwykle ujmuje pięknymi, szczegółowymi i wyczerpującymi opisami fantastycznej krainy oraz doskonałą charakterystyka postaci z dokładnym uwzględnieniem ich przeszłości. Historia z książki jest ciekawa i wciągająca, a wątek szpiega oraz ukrytych działań głównej bohaterki sprawia, że czytając można się nieźle zestresować.
Polecam! ??

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?