SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nauka gry na perkusji

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo As Pik
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 288
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
 • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Stworzę scenariusz, jakiego świat nie widział. Czas spędzony przed telewizorem mógłbym zliczać w pełnych miesiącach, a nawet latach. Przekuję to doświadczenie widza w sukces twórcy. Jednocześnie czuję, że reprezentuję pokolenie mające dosyć skopiowanych kawałków. Dostarczę świeżość i z dawna wyczekiwane `coś innego`. Jestem outsiderem życia towarzyskiego. Stoję z boku, więc widzę więcej, pewnie też inaczej. Głębiej przeżywam, to powoli rozgrywa się w wyobraźni, a innym wszystko umyka podczas setnej z rzędu ekstazy...Słyszałem o scenariuszach, które powstawały w kilka dni, a później odnosiły światowy sukces. Branża filmowa potrafi docenić taki kunszt, odwagę i poświęcenie. Muszę tylko prawdziwie w siebie uwierzyć, wszystko inne naturalnie zrodzi się z tej wiary... Fragment książki.

To jedna z najbardziej antymotywacyjnych powieści, jakie kiedykolwiek czytałem. Autor, sarkastycznie oprotestowując zalew literatury motywacyjnej, niebywale sprawnie zarządza groteskowym deficytem wielkich wydarzeń i pozytywnych bohaterów. Gdyby Michel Houellebecq zamieszkał w postkomunistycznym bloku z wielkiej płyty i zatrudnił się jako salowy, przypuszczalnie napisałby tę książkę. Iwo Kijewski
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Literatura piękna,  Powieść komediowa,  książki na poprawę humoru,  śmieszne książki dla dorosłych
Wydawnictwo: As Pik
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 125x177
Liczba stron: 288
ISBN: 9788367372770
Wprowadzono: 11.02.2023

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Nauka gry na perkusji - Jacek Wiatr

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 3 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

pau****************************

ilość recenzji:549

1-03-2023 13:32

Na pewno nie zaszkodzi mieć na uwadze niebanalnych wydań, a ,,Nauka gry na perkusji" niewątpliwie zalicza się do tego grona. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który pracował jako salowy. Nie do końca odpowiadało mu jednak to zajęcie. Do tego w mieszkaniu miał współlokatora. Postanowił napisać swój scenariusz, który także został zamieszczony w tym wydaniu. Książka składa się z dwóch części. W pierwszej z nich odbiorca ma okazję poznać losy salowego, które nie w każdym przypadku układały się po jego myśli. Część druga jest zdecydowanie mniej obszerna i opowiada historię pewnej kobiety. Lektura została wydana w mniejszym formacie i jest stosunkowo lekka. Dzięki temu z powodzeniem może umilać czas w podróży, a dodatkowo Jacek Wiatr napisał ją w taki sposób, że jest wciągająca od samego początku. Nie sposób nie zwrócić uwagi na, że nie brakuje w niej potężnej dawki absurdu. ,,Nauka gry na perkusji", którą napisał Jacek Wiatr, jest publikacją dla dorosłego czytelnika, który w pełni będzie mógł zrozumieć konkretną dozę niedorzeczności.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

Paulina

ilość recenzji:549

1-03-2023 13:30

Zawsze miło jest zwrócić uwagę na niebanalną lekturę polskiego twórcy. Z tego też względu w ostatnim czasie postanowiłam zapoznać się z wydaniem o nazwie ,,Nauka gry na perkusji?. Jacek Wiatr zadbał o to, by była to naprawdę nietuzinkowa propozycja czytelnicza. Dodatkowo jest to jedno z tych wydań, które czyta się naprawdę sprawnie od początku do samego końca. Z tego też względu warto mieć je na uwadze, gdyż w natłoku sztampowych wydań naprawdę trudno trafić na takie, które jest nietuzinkowe.

,,Nauka gry na perkusji? Jacek Wiatr
Osadzenie w roli głównego bohatera salowego było już niebanalnym rozwiązaniem. Jeśli do tego doda się to, że mieszkał on wraz ze współlokatorem i nie do końca był zadowolony z wykonywanej przez siebie pracy, to zaczyna robić się coraz ciekawiej. Nie sposób nie zgodzić się dodatkowo z tym, że wybawieniem dla niego miało być napisanie pewnego scenariusza, który także został zamieszczony specjalną maszynową czcionką w tej publikacji. Czy to jednak miało faktycznie coś zmienić?

Czy warto poznać to wydanie?
Możliwość zapoznania się z nietypową lekturą jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. ,,Nauka gry na perkusji?, którą napisał Jacek Wiatr, na pewno zalicza się do tej kategorii. Jej atutem jest mniejszy format i lekkość wydania. Dodatkowo książka została podzielona na dwie części, z których ta druga jest o wiele mniej obszerna. Autorowi udało się stworzyć fabułę w taki sposób, by zakończenie wywołało zdumienie.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?