SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dziedzic kłamstwa

Dylogia Tom 1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Lekkie Wydawnictwo
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 304

Opis produktu:

Czy jej łagodna i czuła dusza roztopi jego skute lodem serce? Edward, bezlitosny władca królestwa Reedial, najechał sąsiednie Array, by zamordować całą rodzinę królewską. Nie wiedział, że jego plan się nie powiódł. Ktoś jednak przeżył tę potworną rzeź. Na tronie zasiadł jedyny ocalały spadkobierca. Edward nie zamierza pogodzić się z klęską. Chce uknuć spisek, który sprawi, że korona Array trafi do jego syna Alexandra. Nie mniej brutalny od ojca młody książę posłusznie wykonuje jego rozkazy. Coś jednak sprawi, że zapragnie odnaleźć w sobie okruchy człowieczeństwa i wyjść zza kurtyny strachu i bezwzględności. Coś? A może ktoś?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Lekkie
Kategoria: Dla dzieci,  Dla młodzieży,  Książki przygodowe,  Fantastyka,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Lekkie Wydawnictwo
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 143x205
Liczba stron: 304
ISBN: 9788383431420
Wprowadzono: 11.10.2023

RECENZJE - książki - Dziedzic kłamstwa, Dylogia Tom 1 - Maria Magdalena Syryńska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Kama

ilość recenzji:295

23-10-2023 23:00

Lubicie romanse których akcja rozgrywa się w królewskich pałacach, tajemnice , intrygi oraz wątek rozkwitającej miłości dwojga młodych ludzi? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco Dziedzic kłamstwa idealnie trafi w Wasze gusta. Dwie dekLubicie romanse których akcja rozgrywa się w królewskich pałacach, tajemnice , intrygi oraz wątek rozkwitającej miłości dwojga młodych ludzi?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco Dziedzic kłamstwa idealnie trafi w Wasze gusta. Dwie dekady wcześniej okrutny władca Reedial z zimną krwią zabił rodzinę królewską sąsiednich ziem..
Przyznam szczerze, że po przeczytaniu o rzezi niemal przypomniały mi się Krawe Gody w Grze o tron , a właściwie w Pieśni Lodu i Ognia czego do dziś nie przebolałam.
W każdym razie okazuje się, że Edward , bo tak ma na imię ów tyran był w błędzie. Jednak tacy jak on zawsze mają plan B. W tym przypadku plan jest prosty. Uprowadzić księżniczkę.
Realizacja zadania spada na najstarszego spośród książąt, Alexandra.
Kłopot, a może szczęście polega na tym, iż chłopak nie odziedziczył po ojcu paskudnego charakteru. Odsunął jednak na bok uczucia ..
Maybeth jednak wydobywa je na światło dzienne, a relacja tej dwójki i gra na dwa fronty dodają tej historii nieco pikanterii.
Wartka akcja, świetnie poprowadzony wątek romantyczny oraz lekkie pióro autorki sprawiają, że całość czyta się błyskawicznie z wypiekami na twarzy.
Nie mogę się doczekać kontynuacji tej niesamowitej opowieści i polecam ją z całego serca ????ady wcześniej okrutny władca Reedial z zimną krwią zabił rodzinę królewską sąsiednich ziem.. Przyznam szczerze, że po przeczytaniu o rzezi niemal przypomniały mi się Krawe Gody w Grze o tron , a właściwie w Pieśni Lodu i Ognia czego do dziś nie przebolałam. W każdym razie okazuje się, że Edward , bo tak ma na imię ów tyran był w błędzie. Jednak tacy jak on zawsze mają plan B. W tym przypadku plan jest prosty. Uprowadzić księżniczkę. Realizacja zadania spada na najstarszego spośród książąt, Alexandra. Kłopot, a może szczęście polega na tym, iż chłopak nie odziedziczył po ojcu paskudnego charakteru. Odsunął jednak na bok uczucia .. Maybeth jednak wydobywa je na światło dzienne, a relacja tej dwójki i gra na dwa fronty dodają tej historii nieco pikanterii. Wartka akcja, świetnie poprowadzony wątek romantyczny oraz lekkie pióro autorki sprawiają, że całość czyta się błyskawicznie z wypiekami na twarzy. Nie mogę się doczekać kontynuacji tej niesamowitej opowieści i polecam ją z całego serca ????

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?