SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Drogi do zdrowia

Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Eneteia
Oprawa miękka
Liczba stron 145
 • Wysyłamy w 24h
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Książka stanowi zbiór rozmów z osobami, których dotknęły problemy alkoholowe. Autor prowadzi dialogi z tymi, którzy nie wiedzą jak pomóc mężowi albo nie mogą wybaczyć, że matka piła. Opowiada o rozmowach z alkoholikami, którzy próbują przestać pić i z tymi, którzy nie piją od dawna, ale wciąż czegoś szukają. Lektura tej książki, to jak zaglądanie do gabinetu terapeutycznego lub rozmowa z przyjacielem. Skorzystają z niej nie tylko osoby potrzebujące pomocy. Mogą z niej czerpać także ci, którzy uczą się, jak pomóc innym.

Spis treści:

Słowo wstępne - Anna Dodziuk
Od Autora

Rozdział 1: Obraz choroby
Rozdział 2: Trudne początki
Rozdział 3: Terapia - przez ciernie do gwiazd
Rozdział 4: Rodzina w kręgu choroby
Rozdział 5: Gdy jest się młodym
Rozdział 6: Ślady przeszłości
Rozdział 7: Zdrowie i trzeźwość

Piotr Szczukiewicz - dr psychologii, zajmuje się poradnictwem psychologicznym oraz terapią rodzin i małżeństw w Specjalistycznej Poradni Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin im. prof. Włodzimierza Fijałkowskiego w Lublinie, prowadzi praktykę prywatną w ramach Ośrodka `Inigo`, jest wykładowcą z zakresu psychologii uzależnień, pomocy psychologicznej i psychoterapii w Instytucie Psychologii UMCS w Lublinie oraz w Szkole Psychoterapii Uzależnień CEDR. Interesuje się zastosowaniem psychologii egzystencjalnej i logoterapii w pomaganiu osobom uzależnionym i współuzależnionym. Jest autorem książek `Rozwój psychospołeczny i tożsamość` oraz `O pomaganiu i psychoterapeutach`.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Profilaktyka uzależnień,  książki o alkoholizmie,  poradniki,  zdrowie,  uzależnienia
Wydawnictwo: Eneteia
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 135x205
Liczba stron: 145
ISBN: 9788361538776
Wprowadzono: 17.11.2015

RECENZJE - książki - Drogi do zdrowia, Listy terapeutyczne do alkoholików i ich bliskich - Piotr Szczukiewicz

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 7 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: