Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet - Grzegorz Kasdepke - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet (twarda)

Poczytam ci, mamo

 • Promocja
  image-promocja

książka

Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet, Poczytam ci, mamo - opis produktu:

Kosmici są wszędzie Na szczęście czujni Bodzio i Pulpet rozpoczęli przygotowania! Nie do końca odpowiada to może ich nauczycielom, ale kto by się tym przejmował. Jest tyle spraw do załatwienia. Na przykład trzeba przećwiczyć loty w kapsule kosmicznej, nauczyć się łapać kosmostop, wynaleźć urządzenie do wykrywania złych emocji czy przerobić mikrofalówkę na portal kosmiczny Jeśli lubicie się śmiać, przeczytajcie tę książkę. Ona jest po prostu fantastyczna!

Seria Poczytam ci, mamo to bogato ilustrowane książki wyróżniające się dużą czcionką i tematyką bliską dzieciom. Polecamy dla początkujących czytelników!

Grzegorz Kasdepke najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego ponad czterdziestu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. Kacperiada czy Horror, czyli skąd się biorą dzieci). Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom uznała Detektywa Pozytywkę za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i większych, rysuje komiksy. Współpracował m.in. z Misiem, Świerszczykiem, ilustrował felietony Joanny Sokolińskiej w Wysokich Obcasach, rysował smoki, krasnoludki, kosmonautów, żyrafy, tygrysy, pociągi i inne rzeczy. Wyprawa do kraju księcia Marginała Henryka Bardijewskiego z jego ilustracjami otrzymała nominację do nagrody Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2009, a Atlas świata. Ameryka Południowa nominowany był do nagrody Przecinek i Kropka w kategorii najlepsza książka dziecięca. Za ilustracje do Zaskórniaków Grzegorza Kasdepke i Ryszarda Petru otrzymał m.in. wyróżnienie PTWK oraz nominacje do kilku innych nagród, za Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Justyny Bednarek oraz Dom nie z tej ziemi Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby nagrodę Przecinek i Kropka (za tę drugą książkę również nominację do nagrody Dobre Strony). Jest laureatem drugiej nagrody w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego i wielu innych wyróżnień. Niektóre rzeczy przerysowuje od swoich dzieci. Uczy się grać na skrzypcach od wiejskich muzykantów.

Książka Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet Poczytam ci, mamo, pochodzi z wydawnictwa Nasza Księgarnia. Autorem książki jest Grzegorz Kasdepke. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet liczy 128 stron. Jej wymiary to 165x215. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Grzegorz Kasdepke - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet, Poczytam ci, mamo

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 10 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

bodo

ilość recenzji:69

26-04-2020 23:55

Świetna książka dla ciekawskich świata, moje dzieci zakochały się w tej książce. Bardzo polecam !!!!!!!

Czy recenzja była pomocna?

Dawid

ilość recenzji:36988

19-04-2020 17:47

Świetna książka dla młodych ciekawych świata. Mamy fajną historię, która bardzo pobudza wyobraźnie, jak to bywa z historiami o kosmosie. Grzegorz Kasdepke jest dobry w pisaniu ciekawych powieści dla dzieci, i także tym razem nas nie zawodzi.

Czy recenzja była pomocna?

Paulaa

ilość recenzji:36988

15-04-2020 13:38

Bodzio i Pulpet to dwójka trzecioklasistow których połączyło wspólne zamiłowanie do kosmosu. Zapewniają czytelnikowi dużą dawke humoru, a ich wyobraźnia nie zna granic.

Czy recenzja była pomocna?

Dereim

ilość recenzji:111

10-04-2020 18:49

Świetna książka dla młodych wielbicieli kosmosu autorstwa Grzeorza Kasepdke. Solidność treści i świetna zabawa przy czytaniu

Czy recenzja była pomocna?

AM96

ilość recenzji:36988

9-04-2020 01:25

Fajna historia , w której tytułowi bohaterowie Bodzio i Puplet przygotowują się do lotu w kosmos! Na prawdę ich wyobraźnia nie zna granic ! Dobry język znanego z "Detektywa Pozytywki" autora Grzegorza Kaspedke , powoduję że młody człowiek szybko wciąga się w historie . Polecam!

Czy recenzja była pomocna?

Antonio

ilość recenzji:36988

7-04-2020 13:18

Bardzo ciekawa, dla interesujących się kosmosem, polecam serdecznie!

Czy recenzja była pomocna?

2PM

ilość recenzji:36988

4-04-2020 12:10

Bodzio i Pulpet powrócili. Nasi bohaterowie szykują się na bliskie spotkanie trzeciego stopnia. Książka dla młodych miłośników kosmosu.

Czy recenzja była pomocna?

K.

ilość recenzji:36988

1-04-2020 22:23

Kolejna książka znanego wszystkim dzieciom autora Grzegorza Kasdepke. Tym razem kosmiczne przygotowania pochłonęły również i moje dziecko. Nie może przestać jej czytać.

Czy recenzja była pomocna?

Sebastian

ilość recenzji:36988

31-03-2020 18:01

Kolejna książka z serii poczytam ci, mamo w moim uznaniu genialnego autora Grzegorza Kasdepke. Cała seria ma bardzo wielu fanów, Ale kosmos! Jak sama nazwa wskazuje opowiada o przygotowaniach Bodzia i Pulpeta do kosmicznej przygody , nie zawsze wszystkim to odpowiada ale oni się tym nie przejmują, genialna książka przy której uśmiech nie będzie schodził z twarzy Twojego dziecka.

Czy recenzja była pomocna?