SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Propozycja dżentelmena Audiobook CD Audio

Bridgertonowie Tom 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

CZY ONA PRZYJMIE JEGO PROPOZYCJĘ ZANIM WYBIJE PÓŁNOC?

SOPHIE BECKETT NIGDY NAWET NIE MARZYŁA, że weźmie udział w słynnym balu maskowym lady Bridgerton, i do tego, że spotka na nim prawdziwego księcia z bajki! Choć jest córką hrabiego, została przez złą macochę zdegradowana do roli służącej. Ale teraz, wirując w silnych ramionach zabójczo przystojnego Benedicta Bridgertona, czuje się jak księżniczka. Niestety wie, że czar tej nocy pryśnie, gdy zegar wybije północ...

KIM BYŁA TA OSZAŁAMIAJĄCEJ URODY DAMA? Od tamtej magicznej nocy, gdy ujrzał ją po raz pierwszy, Benedict Bridgerton nie może o niej zapomnieć i stał się kompletnie nieczuły na uroki innych kobiet. No może z wyjątkiem jednej z pokojówek, której uroda i wdzięk wydają mu się dziwnie znajome. Przysiągł znaleźć i poślubić tajemniczą pannę z balu, ale ta czarująca pokojówka osłabia nieco to postanowienie...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU `BRIDGERTONOWIE` DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!

© Netflix 2021. Used with permission. NETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates. Artwork used with permission from Netflix, Inc.

***

`Urzekający romans z tajemnicą rodzinną w tle, napisany w jak zwykle błyskotliwym i dowcipnym stylu niezawodnej Julii Quinn`.

`Publishers Weekly`

***

`Historia Benedicta i Sophie zaczyna się jak nowa wersja Kopciuszka, ale to książka, przy której w trakcie lektury miałam dosłownie milion domysłów, jak to się zakończy. Czyta się tę powieść lekko i przyjemnie, niecierpliwie wyczekując na wspaniały finał`.

Soleilka

***

`Kolejna zarwana noc z kolejnym tomem miłosnych rozterek rodzeństwa Bridgertonów. Oj, mają w sobie te książki coś takiego, że człowiek przepada - pierwsza w nocy, druga w nocy, a tu jeszcze sto stron, no to dalej! Benedict chyba najmniej mnie przekonywał w poprzednich tomach, ale gdy dostał główną rolę, to okazał się równie interesujący jak pozostali bohaterowie cyklu`.

Fleur

***

`Historia Kopciuszka dla dorosłych w wydaniu Bridgertonów okazała się nad wyraz ciekawa. Poza codzienną sielanką arystokratycznego trybu życia, poznajemy też wiele gorszych aspektów egzystencji wyższych sfer, a szczególnie zawiść, zazdrość i rywalizację. Urocze przygody Sophie i Benedicta zmiękczą wiele serc`.

Domi2010lady

***

`Jak na razie najlepszy tom całej serii. I chociaż historia Sophie początkowo wydała mi się dość nieprawdopodobna, to w emocjonalną relację z Benedictem uwierzyłam bez wahania. Z napięciem czekam na kolejny tom, ciekawa, jak potoczą się losy reszty rodzeństwa`.

Vega_Gudleivsdatter

***

`Sophie i Bendict poznali się na balu maskowym, który mógłby być pięknym początkiem znajomości, gdyby tylko nie jawił się bardziej jak jej koniec. Czy istnieje szansa, że ich drogi jeszcze się skrzyżują? Uwielbiam w tej powieści, że jest więcej lady Bridgeton, Eloise, Francescki oraz Hiacynty - ich postacie wnoszą mnóstwo kolorytu do książki`.

Muniette

***

`Nie tylko małym dziewczynkom przystoi czytanie bajek! Przeurocza interpretacja opowieści o Kopciuszku. Całość znakomicie wkomponowuje się w poetykę cyklu, okraszone dużą dawką humoru, soczystymi dialogami i odważnymi scenami miłosnych uniesień`.

Mili
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: literatura piękna,  powieść historyczna,  powieść społeczno-obyczajowa
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788382022766
Lektor: Agnieszka Krzysztoń
Wprowadzono: 08.07.2022

Julia Quinn - posłuchaj także

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Propozycja dżentelmena Audiobook CD Audio, Bridgertonowie Tom 3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: