Komornik Audiobook CD Audio - Michał Gołkowski - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komornik Audiobook CD Audio

audiobook cd

Komornik Audiobook CD Audio - opis produktu:

Nadchodzi Koniec.
Ale taki w cholerę prawdziwy, biblijny. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, woda zamienia się w krew. Umarli wstają z grobów, otwiera się otchłań. Państwa upadają, brat powstaje przeciw bratu, a dzieci podnoszą rękę na rodziców. Widać, że lada chwila świat spłonie.
Tylko że coś w systemie nie zaskoczyło. Generalnie, zasadniczo i pobieżnie: zamiast bomby termojądrowej wychodzi fajerwerk.
Bo ludzi jest dużo za dużo, o wiele więcej, niż gdy święty Jan spisywał ostatnie wersety swego dzieła. Technologia poszła mocno naprzód, więc przed rydwanem jeźdźca Apokalipsy można uciec, pedałując na rowerze. O dziwo, w ogóle nikt nie chce umierać, nawet jeśli plakaty i ulotki reklamowe obiecują Życie Wieczne w jaskrawych barwach pasteli.
I tak to zostaje - na wpół rozbabrana Apokalipsa.
W końcu ktoś na Górze decyduje, że trzeba ten burdel ogarnąć.
Powołani zostają do życia Aniołowie Apokryficzni. Postawione zostaje przed nimi proste zadanie: jak najszybciej i najskuteczniej rozporządzić masą upadłościową, w którą zamieniła się nasza Ziemia. Mają dokonać inwentaryzacji, zdecydować co zrobić ze stanem zastanym, zlikwidować środki trwałe, upłynnić aktywa, wymieść brudy, zgasić światło i oddać klucz na portierni.
Co robią Apokryficzni, przez ludzi wymyśleni, przez ludzi napisani i myślący częściowo jak ludzie? Najkrócej mówiąc decydują, że mają to w dupie. Że nie mają kompetencji i im się nie chce. Zwalają czarną robotę na ludzi.
Na ziemię zstępują Komornicy.

Audiobook cd Komornik Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Michał Gołkowski. Należy do gatunków: fantastyka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Komornik Audiobook CD Audio

4.7/5 ( 10 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

ilo99

17-01-2019 17:48

Przede wszystkim należą się pochwały dla lektora. Cudowna interpretacja, wspaniałe wcielanie się w poszczególnych bohaterów. Jednym słowem ? majstersztyk. Sama przyjemność ze słuchania. DO tego stopnia, że gdy usłyszałam słowa ?koniec tomu pierwszego? moje niedowierzanie było bezbrzeżne. A treść, spytacie? Otóż, całkiem, całkiem. Tytułowy komornik to mężczyzna z charakterem. A ponieważ czasy w jakich przyszło mu żyć są niełatwe, apokalipsa to było, nie było, to nie bułka z masłem, to i jego czyny nie zawsze zachwycą. Wizja świata przedstawionego ? jedyna w swoim rodzaju. Podsumowując książka z gatunku tych, co to czytają się same, a po skończeniu jednego tomu czytelnik z obłędem w oczach rozgląda się za następnym. POLECAM.

Czy recenzja była pomocna?