SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Doktor Dolittle i jego zwierzęta Audiobook CD Audio

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Wydawnictwo Aleksandria
Oprawa pudełko
ISBN 9788366817128
 • Wysyłamy w 24h - 48h

Opis produktu:

Doktor Dolittle ma wielu przyjaciół, tyle że? nie są nimi ludzie, a zwierzęta. I to nie byle jakie zwierzęta! Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa. Wszystko za sprawą jego niezwykłej zdolności rozumienia zwierzęcej mowy. Dzięki niej staje się znany na całym świecie i wkrótce dociera do niego wiadomość, że ta nieprzeciętna umiejętność potrzebna jest w Afryce. Mieszkające tam zwierzęta wzywają go, aby zatrzymał niebezpieczną zarazę, która błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród małp. Doktor odpowiada na ich wołanie o pomoc i wyrusza w daleki świat. A tam? czekają go jeszcze ciekawsze stworzenia i przygody, a nawet ucieczka z więzienia!  Bo jak się okazuje, także w dżungli można znaleźć prawdziwych przyjaciół, ale i narobić sobie niezłych wrogów? i kiedy wydaje się, że to już koniec przygód, nic bardziej mylnego, to dopiero ich początek?
W jaki sposób zwierzęta pomogły Doktorowi wykaraskać się z kłopotów i czy rozwiązało to wszystkie jego zmartwienia? I ? najważniejsze ? czy Doktorowi udało się ocalić małpy?
To piękna historia o poświęceniu i ponadczasowej przyjaźni, takiej, która przetrwa wszystko - przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzętami.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Promocje: bestsellery
Kategoria: dla dzieci,  lektury szkolne,  literatura dziecięca
Wydawnictwo: Aleksandria
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788366817128
Wprowadzono: 26.05.2021

Hugh Lofting - posłuchaj także

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Doktor Dolittle i jego zwierzęta Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: