Seria Książek czarna seria | Księgarnia Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czarna Seria

Czarna seria i książki z tej kolekcji to piękne wydanie najlepszych bestsellerów skandynawskiej literatury. Seria składa się z kilkudziesięciu pozycji uznanych skandynawskich twórców. Książki czarna seria to przede wszystkim sensacja, kryminały, thrillery oraz dramaty psychologiczne. W trakcie czytania trzymają w napięciu i wciągają nieprzewidywalnością swojej fabuły, po zakończeniu zostawiają czytelnika z kolei z dużą ilością przemyśleń i niepewności. Książki z Czarnej Serii zawierają więc esencję skandynawskiego kryminału.

Książki Czarna Seria

Na wysoką jakość kolekcji Czarna seria wpływ ma przede wszystkim dobór najlepszych i najbardziej znanych autorów i tytułów. Są wśród nich Stieg Larsson, Vincent V Severski, Alexander Soderberg, Camilla Läckberg, Liza Marklund, Jonas Mostrom, Ingrid Hedström oraz inni wybitni powieściopisarze połnocnej Europy. Poza nimi, w cyklu wydawniczym Czarna Seria występują również gościnnie pozycje polskich autorów. W kolekcji można zakupić dzieła, które napisała Marta Zabrowska czy Joanna Opiat-Bojarska.

Powstanie Czarnej Serii

Cykl Czarna Seria książki został wprowadzony na polski rynek przez wydawnictwo Czarna Owca celem szerzenia i rozpopularyzowania literatury skandynawskiej. Oficyna wydawnicza odpowiedzialna za ten projekt od zawsze specjalizowała się w dramatach psychologicznych, poradnikach oraz psychoterapii i przewodnikach. Z czasem oferta wydawnictwa poszerzyła się, a w niej zaczęły się pojawiać również pozycje z literatury pięknej i kryminału. Dlatego też czarna seria jest kolejnym, naturalnym krokiem w rozwoju wydawnictwa. Idealnie wpisuje się również w jego misję. Książki Czarna Seria to wciąż w większości mniej popularne na polskim rynku pozycje, które stały się bardzo popularne na świecie. Zarówno to wydanie, jak również przebojowe seriale oraz hity kinowe na podstawie wielu skandynawskich książek sprawiły, że literatura ta zyskała w Polsce wielu fanów.

Czarna seria - książki idealne dla fanów kryminału

Kolekcja od wydawnictwa Czarna Owca to idealny wybór dla czytelników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kryminałami oraz fanów chcących poznać bliżej literaturę skandynawską. Książki z czarnej serii to najlepiej dobrane kryminały, jakie ukazały się na zagranicznym rynku, a dzięki zebraniu ich w jednej serii czytelnicy mogą bez trudu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Przystępna cena również zachęca do zanurzenia się w świecie  tajemniczych zbrodni i zagadek detektywistycznych, w które obfituje Czarna Seria.


z6
z6