SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Vincent V. Severski - biografia

Vincent V. Severski to pseudonim literacki Włodzimierza Sokołowskiego. Jest on byłym pracownikiem Służby Bezpieczeństwa, Urzędu Ochrony Państwa i Agencji Wywiadu. Po przejściu na emeryturę w 2007 roku poświęcił się literaturze. Jego książki to te o tematyce szpiegowskiej. Jest on m.in. autorem takich tytułów jak „Nielegalni” z roku 2011; „Niewierni” z roku 2012; „Nieśmiertelni” z roku 2014 oraz „Niepokorni” z roku 2016. Wszystkie one opisują pracę agentów polskiego wywiadu z Wydziału Q. Tworząc fabuły swoich powieści, Vincent V. Severski korzysta zarówno z materiałów źródłowych, jak i własnego doświadczenia pracy w służbach specjalnych. Bestsellerową powieścią Vincenta V. Severskiego jest seria „Nielegalni”, do której prawa do ekranizacji wykupił Canal+. Historia stworzona przez Vincenta V. Severskiego dotyczy działalności polskich służb specjalnych, które prowadzą misje w Polsce, Szwecji, Rosji, na Białorusi i Ukrainie. Choć historia osadzona jest w czasach współczesnych, to znaleźć można w niej też epizody historyczne z czasów II wojny światowej. W powieściach Vincenta V. Severskiego nie brakuje wątków politycznych, historycznych i sensacyjnych. Autor sięga po nieznane dotąd dokumenty IPN i ujawnia tajemnice państwowe. Powieści pozwalają nie tylko poznać tajniki działania polskich, ale i zagranicznych służb specjalnych. Książki Vincent V. Severski spodobają się każdemu, kto na kartach lektury poszukuje mocnych wrażeń i dreszczyku emocji. Wciągające historie oparte na faktach sprawiają, że od czytania nie można oderwać się przez długie godziny. 

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 58 książek, których autorem jest: Vincent V. Severski. Dostępne formaty: miękka, pakiet, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: biografie i wspomnienia, sensacja, sensacja, pakiety, historia, biografie, wspomnienia, sensacja i literatura grozy, Książki na prezent 🎁, audiobooki na prezent, bestsellery, Bestsellery, audiobooki w podróży, wysyłka 24h, bestsellery wszech czasów, nowości, Nowości, Bestsellery.

Na książki autora Vincent V. Severski mamy rabaty sięgające do 36%.
... ...
Zobacz więcej produktów