SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

 

Dane osobowe przekazywane nam przez Państwa są przetwarzane przez Księgarnię Internetową "Gandalf Sp. z o.o." z siedzibą w Łodzi przy ul. Beskidzka 37.

Powierzone nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy:

- wysłania zamówienia oraz jeśli Klient wyraża na to zgodę

- w celu informowania o nowościach i promocjach oferowanych przez Księgarnię Internetową Gandalf.com.pl.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

 

Prawo dostępu do danych osobowych:

Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych na stronie Księgarni Gandalf.com.pl, każdy Użytkownik po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam przez Państwa dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
Ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2019 r. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn.zm.),
Ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity z 2020 r. Dz. U. z 2020 r. poz. 344 z późn.zm.)
i aktach wykonawczych do tych ustaw.