Zadania i problemy matematyczne Materiał dla uczniów szkół średnich - Tomasz Szwed, Mateusz Wróbel PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zadania i problemy matematyczne Materiał dla uczniów szkół średnich

Zbiór 270 oryginalnych zadań z rozwiązaniami i nie tylko

podręcznik

Zadania i problemy matematyczne Materiał dla uczniów szkół średnich, Zbiór 270 oryginalnych zadań z rozwiązaniami i nie tylko - opis produktu:

Książkę tę adresujemy przede wszystkim do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zbiór zawiera blisko 270 oryginalnych zadań i problemów matematycznych. Każde zadanie - problem posiada pełne rozwiązanie i stanowi wartościowy materiał do samokształcenia oraz poznania różnorodnych metod i narzędzi matematycznych. Książka ta z powodzeniem wzbogaci warsztat pracy każdego nauczyciela matematyki. Będzie także cennym materiałem dydaktycznym dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym. Zadania zawarte w zbiorze będą dobrym materiałem ćwiczeniowym na kółka matematyczne i inne zajęcia dodatkowe, mające na celu pogłębienie kompetencji matematycznych uczniów.

Zbiór składa się z trzech części: zadania - ‘startery (z odpowiedziami), zadania - problemy (z pełnymi rozwiązaniami), zadania przeznaczone do samodzielnego rozwiązania.

Aby pomóc uczniowi w zorganizowaniu pracy, zbiór podzielono na trzydzieści jednostek - każda z nich zawiera dwa startery i pięć problemów. Na rozwiązanie zadań zawartych w jednej jednostce trzeba przeznaczyć około godziny.

Zadania i problemy matematyczne Materiał dla uczniów szkół średnich Zbiór 270 oryginalnych zadań z rozwiązaniami i nie tylko, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zadania i problemy matematyczne Materiał dla uczniów szkół średnich, Zbiór 270 oryginalnych zadań z rozwiązaniami i nie tylko

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.