Matematyka. Twierdzenia i dowody. Zadania z rozwiązaniami dla liceum i technikum - Janusz Karkut, Tomasz Szwed, Ryszard Pagacz PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Twierdzenia i dowody. Zadania z rozwiązaniami dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Matematyka. Twierdzenia i dowody. Zadania z rozwiązaniami dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Publikacja jest zgodna z podstawą programową MEN, która obowiązuje w 4-letnich liceach i 5-letnich technikach od września 2019 r. (rozporządzenie MEN z dnia 30.01.2018 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia ogólnego dla liceum ogólnokształcącego, technikum oraz branżowej szkoły II stopnia, Dz. U. 2018, poz. 467).
Zamieściliśmy w niej dowody wszystkich twierdzeń wymienionych w tym rozporządzeniu. Bardzo często dowody pokazujemy w kilku wariantach. Mamy nadzieję, że każdy uczeń odnajdzie sposób przeprowadzenia dowodu właściwy dla siebie i swoich umiejętności.
Zachęcamy do korzystania z tej książki zarówno uczniów, jak i nauczycieli, niekoniecznie związanych z nowym liceum i technikum. Polecamy ją wszystkim zainteresowanym matematyką. Dla nauczycieli matematyki czytanie i dogłębna analiza dowodów oraz rozwiązywanie załączonych zadań na dowodzenie będzie okazją do doskonalenia swojego warsztatu pracy oraz poszerzenia możliwości rozwiązywania trudnych zadań. Prezentowany materiał pozwoli uczniom lepiej zrozumieć matematykę i solidniej przygotować się do studiowania jej na wyższym etapie edukacyjnym.

Matematyka. Twierdzenia i dowody. Zadania z rozwiązaniami dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Matematyka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Twierdzenia i dowody. Zadania z rozwiązaniami dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: