Szkolni Przyjaciele Matematyka Karty ćwiczeń Klasa 1 Część 1 - Kamila Łyczek, Aniela Chankowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Szkolni Przyjaciele Matematyka Karty ćwiczeń Klasa 1 Część 1 - opis produktu:

Poznaj nasz pomysł na szkołę!

Komplet dwóch części kart ćwiczeń do matematyki Szkolni Przyjaciele do klasy 1 to gwarancja realizacji treści z zakresu edukacji matematycznej. W publikacji zaproponowano naukę podstaw matematyki i myślenia matematycznego jedną z najbardziej efektywnych metod nauczania tego przedmiotu ? metodą prof. Jadwigi Hanisz.

Autorki kładą nacisk na konstruktywistyczny model nabudowywania wiedzy na już posiadanej, aby w ten sposób wzmacniać zaangażowanie uczniów i budzić ich aktywność.

W części pierwszej kart ćwiczeń, przeznaczonej na szesnaście tygodni nauki, uczniowie utrwalają znajomość liczb od 0 do 10 poznanych podczas rocznego przygotowania przedszkolnego oraz uczą się pisać cyfry. Doskonalą umiejętności w zakresie:

- rozumienia orientacji przestrzennej i cech wielkościowych,

- znajomości pojęcia liczby i posługiwania się liczbami (poznają i ćwiczą dodawanie i odejmowanie),

- czytania tekstów matematycznych (rozwiązują zadania),

- pojęć kształtowanych intuicyjnie, użytecznych w sytuacjach życiowych (poznają i liczą pieniądze, uczą się ważyć produkty, odmierzać płyny, mierzyć długości linijką, grają w gry dydaktyczne).

Szkolni Przyjaciele Matematyka Karty ćwiczeń Klasa 1 Część 1 pochodzą z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Szkolni Przyjaciele Matematyka Karty ćwiczeń Klasa 1 Część 1

4.6/5 ( 11 ocen )
  5
  9
  4
  0
  3
  2
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Monika

 • 21-11-2019
 • 10:39

Produkt obowiązkowy-szkolny. Zakupy w sklepie Gandalf jak zawsze zaliczam do bardzo udanych i polecam sklep.

Czy recenzja była pomocna?