Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2 - Joanna Hryń, Anna Minkiewicz, Krystyna Rapiej Szkolne PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2

podręcznik

Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2 - opis produktu:

Ogrodnictwo Karty pracy 2 to 80 kart, które zawierają materiał teoretyczny i praktyczny związany z ogrodnictwem.
Karty zawierają zadania matematyczne, zadania związane z samodzielnym czytaniem i pisaniem, uczą umiejętności samodzielnego myślenia i sprawnego posługiwania się narzędziami pisarskimi.
Publikacja może towarzyszyć uczniom w ciągu całego roku szkolnego, odpowiadając potrzebom sezonowych prac w ogrodzie zarówno w szkole, jak i w gospodarstwie domowym.

Z publikacji mogą korzystać uczniowie:
- z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim uczęszczający do branżowych szkół specjalnych
- z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym uczący się w starszych klasach w szkole podstawowej oraz uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy.

Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2 pochodzą z wydawnictwa Szkolne PWN. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Specjalne potrzeby edukacyjne / . Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2 są częścią serii Pewny start.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Pewny start Aktywni zawodowo. Ogrodnictwo. Karty pracy 2

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.