Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Część 2. Kwalifikacja BUD.14 - Beata Bisaga, Maria Jolanta Bisaga WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Część 2. Kwalifikacja BUD.14

Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

podręcznik

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Część 2. Kwalifikacja BUD.14, Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa - opis produktu:

Podręcznik charakteryzuje zamówienia publiczne i związane z nimi postępowania przetargowe. Omawia także zagadnienia związane z przedmiarowaniem robót budowlanych, w tym robót wykończeniowych, a także różne rodzaje kosztorysów. Przedstawia szczegółowo sposoby korzystania z katalogów nakładów rzeczowych i katalogów nakładów pracy. Omawia różne programy komputerowe i zawiera dołączoną płytkę z edukacyjną wersją programów do kosztorysowania NormaPro.

Publikacja wprowadza w podstawy zagadnień KPS i OMZ, sprawiając, że przyszły technik budownictwa będzie umiał łagodzić konflikty, prowadzić negocjacje, radzić sobie ze stresem i wydajnie kierować zespołem.

Nowością jest dołączenie do wykazu terminów wykazu zwrotów, także w trzech językach - polskim, angielskim i niemieckim.

Atutem publikacji są liczne przykłady dokumentów zamieszczone jako załączniki. Wiele informacji zebranych jest w postaci tabel, podanych w formie schematów i rysunków, co bardzo ułatwia przyswojenie i zapamiętywanie materiału. Sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy ułatwią liczne pytania i polecenia, w tym zadania przekrojowe, które skłaniają ucznia do wykorzystania wiadomości z zakresu całej kwalifikacji, a nie tylko tych omawianych w podrozdziale.

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Część 2. Kwalifikacja BUD.14 Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Część 2. Kwalifikacja BUD.14, Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.