Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1 - Beata Bisaga, Maria Jolanta Bisaga WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1

Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

podręcznik

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa - opis produktu:

Podręcznik wprowadza w zagadnienia dotyczące mechaniki budowli. Omawia szczegółowo statykę sił, typy układów sił, zasady sporządzania wykresów sił przekrojowych. Przedstawia belki statycznie wyznaczalne i niewyznaczalne, łuki oraz kratownice. Publikacja wyczerpująco opisuje organizację robót wykończeniowych, ze szczególnym naciskiem na prace tynkarskie. Omawia także zasady organizacji pracy, planowania czynności, sporządzania harmonogramów.

Liczne ilustracje i przykłady pomagają w zrozumieniu trudniejszych treści. Podręcznik zawiera przykładową dokumentację potrzebną na różnych etapach prowadzenia robót, która oswaja z rzeczywistością pracy w zawodzie. Każdy rozdział zawiera podsumowanie najważniejszych wiadomości oraz liczne pytania i polecenia, które sprawdzają poziom opanowania materiału. Na uwagę zasługują także zadania przekrojowe wymagające od ucznia zastosowania zdobytej wiedzy z wielu dziedzin.

Na końcu, prócz znanego i cenionego wykazu terminów, znajduje się także słowniczek potrzebnych zwrotów przetłumaczonych na języki angielski i niemiecki.

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Podręczniki zawodowe / Branża budowlana.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BUD.14. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.