Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej - Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej

podręcznik

Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Podręcznik dla klasy 7 powstał na bazie serii Między nami w gimnazjum, zachowaliśmy w obecnym wydaniu nasze najlepsze rozwiązania dydaktyczne. Jednak zastosowaliśmy także kilka istotnych zmian.

Kontynuacje:

Dbałość o dobór tekstów - pozostawiliśmy wiele sprawdzonych i lubianych przez uczniów tekstów, w oparciu o które można uczyć efektywnie i ciekawie.

Otwartość na różne potrzeby uczniów - zaproponowane w podręcznikach metody pracy i ćwiczenia nauczyciel może dobierać do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczniów.

Wielofunkcyjność zadań i poleceń - wprowadzają do zagadnień, nawiązują do wcześniej omawianych kwestii, pozwalają ćwiczyć różne umiejętności i w efekcie umożliwiają uczniom opanowanie i utrwalenie całego materiału.

Nowości i udoskonalenia:

Ujednolicenie koncepcji nauczania - w podręczniku dla klasy 7 zamieściliśmy dodatkowe treści z kształcenia językowego (w gimnazjum było ich mniej). W ten sposób wszystkie podręczniki w klasach 4-8 będą miały jednolity układ integrujący treści literackie, językowe i kulturowe.

Nowe teksty - dostosowane do zmienionego kanonu lektur, uwzględniające więcej klasyki literatury polskiej.

Zupełna nowość! - uczniowie mogą posłuchać wybranych utworów z podręcznika. Wystarczy im do tego smartfon. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sluchapka.gwo.pl.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.

Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Język polski. Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej jest częścią serii Między nami. Numer dopuszczenia podręcznika to: 867/4/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język polski 7. Między nami. Podręcznik dla szkoły podstawowej

4.6/5 ( 51 ocen )
 • 5
  43
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  2
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.