Matematyka Z Plusem dla klasy 6 szkoły podstawowej. Zeszyt ćwiczeń podstawowych - P. Zarzycki, M. Tokarska, A. Orzeszek GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka Z Plusem dla klasy 6 szkoły podstawowej. Zeszyt ćwiczeń podstawowych (miękka)

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Matematyka Z Plusem dla klasy 6 szkoły podstawowej. Zeszyt ćwiczeń podstawowych, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń podstawowych uzupełnia serię Matematyka z plusem dla 6 klasy szkoły podstawowej. Książka przeznaczona jest dla tych uczniów, którzy nie radzą sobie z nauką na bieżąco. Elementarne ćwiczenia pomagają zrozumieć materiał omawiany na lekcji. Rozwiązywanie zadań zamieszczonych w zeszycie pozwala wyrównać poziom klasy. Zawartość Zeszytu ćwiczeń podstawowych można wykorzystywać jako gotowe propozycje prac domowych lub materiał na zajęcia wyrównawcze. Zeszyt doskonale sprawdza się w pracy z każdym programem nauczania zgodnym z podstawą programową obowiązującą od 2017 r.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Matematyka Z Plusem dla klasy 6 szkoły podstawowej. Zeszyt ćwiczeń podstawowych, nowa podstawa programowa - wyd. 2019
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.