Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Podręcznik - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk, Aleksandra Ciszkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Podręcznik

Poznać zrozumieć

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Podręcznik, Poznać zrozumieć - opis produktu:

Podręcznik Matematyka. Poznać, zrozumieć został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym w liceum i technikum. Podręcznik dla klasy 2 składa się z sześciu rozdziałów: 1. Planimetria; 2. Wyrażenia algebraiczne; 3. Wyrażenia wymierne; 4. Ciągi; 5. Funkcja wykładnicza; 6. Geometria analityczna.

Najważniejsze zalety podręcznika:
 - Liczne przykłady, czyli wzorcowo rozwiązane zadania, ułatwiają naukę; można dzięki nim zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia.
 - Zadania ćwiczeniowe oraz zestawy zadań A gdyby sprawdzian był teraz? do każdego tematu pomagają utrwalić materiał i przygotować się do sprawdzianów.
 - Zestawy zadań A gdyby matura była teraz?, skonstruowane na wzór zadań maturalnych, zapewniają możliwość systematycznego przygotowywania się do obowiązkowej matury z matematyki.
 - Staranne opracowanie edytorskie - jasny, komunikatywny język, odpowiedzi do większości zadań, indeks pojęć, atrakcyjna szata graficzna, czytelne wyróżnienie definicji, twierdzeń - sprawia, że podręcznik jest przyjazny i łatwo z niego korzystać.

Do każdego podręcznika dołączony jest kod dostępu do interaktywnego elektronicznego podręcznika z ćwiczeniami na WSiPnet.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi do wszystkich zadań i ćwiczeń, ciekawe interakcje i materiały oraz treningi, czyli ćwiczenia online, które pomogą powtórzyć i utrwalić wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Podręcznik Poznać zrozumieć, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 540/2/2013/2015.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Podręcznik, Poznać zrozumieć

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 18 ocen )
 • 5
  14
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: