Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Zbiór zadań - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk, Aleksandra Ciszkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Zbiór zadań

Poznać zrozumieć

 • Promocja
  image-promocja

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Zbiór zadań, Poznać zrozumieć - opis produktu:

Zbiór zadań jest uzupełnieniem podręcznika Matematyka. Poznać, zrozumieć. Kształcenie w zakresie podstawowym dla uczniów klasy 2. liceum i technikum. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą przez rozwiązywanie zadań zdobyć i utrwalić umiejętności matematyczne wymagane na egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym.

Zbiór zadań składa się z 6 rozdziałów, które odpowiadają kolejnym rozdziałom podręcznika Matematyka. Poznać, zrozumieć. Kształcenie w zakresie podstawowym dla klasy 2. Zadania w rozdziałach zostały podzielone na otwarte i zamknięte. Ułożono je zgodnie z kolejnością tematów w poszczególnych rozdziałach podręcznika oraz według wzrastającego stopnia trudności.

W zbiorze, poza typowymi zadaniami dla zakresu podstawowego, znajdują się zadania trudniejsze, oznaczone *, a także zadania dodatkowe, wykraczające poza zakres podstawowy, oznaczone szarym paskiem na marginesie.

Na końcu zbioru znajdują się odpowiedzi do większości zadań, a do wielu trudniejszych dołączono krótkie wskazówki.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Zbiór zadań Poznać zrozumieć , przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Matematyka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 2. Zbiór zadań, Poznać zrozumieć

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 10 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: