Matematyka. Ćwiczenia wyrównawcze dla klasy 4 szkoły podstawowej - Edward Stachowiak, Elżbieta Stachowiak WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Ćwiczenia wyrównawcze dla klasy 4 szkoły podstawowej

podręcznik

Matematyka. Ćwiczenia wyrównawcze dla klasy 4 szkoły podstawowej - opis produktu:

Ćwiczenia wyrównawcze to pomoc dla uczniów, którzy mają trudności w nauce matematyki i chcą uzupełnić braki dotyczące biegłości rachunkowej. Zeszyt ćwiczeń jest podzielony na 5 rozdziałów dotyczących zagadnień arytmetycznych.

W każdym rozdziale znajduje się kilka tematów, a zadania w obrębie tematów są uszeregowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności na każdym etapie jest 12 zadań. Każdy etap rozpoczyna się przykładem pokazującym jak rozwiązywać zadania danego typu. Na końcu zeszytu znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań.

Matematyka. Ćwiczenia wyrównawcze dla klasy 4 szkoły podstawowej pochodzą z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka. Ćwiczenia wyrównawcze dla klasy 4 szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.