Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum - A. Bello, C. Poirey, M. Supryn-Klepcarz, R. Boutégege PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń Exploits 1 zawiera bogaty wybór ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i struktury gramatyczne, wprowadzone w podręczniku.

Zeszyt ćwiczeń podobnie jak podręcznik zapewnia optymalne dostosowanie do dwóch wariantów podstawy programowej (III.2.0 i III.2). Zawiera specjalne treści dla uczniów początkujących, jak i kontynuujących naukę - zadania o podwyższonym stopniu trudności. W zeszycie uczeń znajdzie także dodatkowe sekcje i bogaty zestaw materiałów powtórzeniowych, rozwijających nie tylko kompetencje komunikacyjne, ale także umiejętność samodzielnego uczenia się.

Materiały do metody odwróconej klasy - są to karty pracy do filmów realioznawczych, dostępnych dla ucznia i nauczyciela. Zeszyt ćwiczeń Exploits 1 zawiera karty pracy do filmów na temat francuskich miast: Lyon, Lille, Bourges, Paris - Rive droite. Na końcu każdego rozdziału w zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie test pytań zamkniętych (Bilan) wraz z kluczem. W zależności od uzyskanych wyników uczeń ma 2 ścieżki do wyboru, wypełnia kolejny test powtórkowy Revision lub bardziej zaawansowany Pour aller plus loin.

Nagrania (w formacie mp3) do zadań z zeszytu ćwiczeń dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na www.wszpwn.com.p

Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie PWN. Pomaga w nauce języka francuskiego. Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Exploits 1. Zeszyt ćwiczeń do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.