Egzamin ósmoklasisty Jak to napisać? - Iwona Cieślak, Lech Cieślak TUTOR Studium Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Egzamin ósmoklasisty Jak to napisać?

Poradnik i ćwiczenia dla każdego ucznia

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Egzamin ósmoklasisty Jak to napisać?, Poradnik i ćwiczenia dla każdego ucznia - opis produktu:

Książka `Egzamin ósmoklasisty. Jak to napisać? Poradnik i ćwiczenia dla każdego ucznia` jest zbiorem opracowań wszystkich form wypowiedzi omawianych i stosowanych w szkole podstawowej oraz w gimnazjum. Zawiera dokładne informacje o każdej z form, szczegółowe wskazówki dotyczące pracy nad redagowaniem tekstu, a także przykłady wypowiedzi z zaznaczonymi najistotniejszymi dla niej elementami.
Książka przedstawia m.in. takie formy, jak: artykuł, opowiadanie, opis, charakterystyka, CV, list (prywatny, oficjalny, motywacyjny), SMS, e-mail, ogłoszenie, streszczenie, notatka, zaproszenie, reklama, plan, podziękowanie, instrukcja, kartka pocztowa, przepis, pamiętnik, dziennik, sprawozdanie, recenzja, reportaż, rozprawka, podanie, życiorys, felieton, przemówienie, wywiad, dedykacja. Poradnik rozszerzono o zestawy ćwiczeń. Stanowi on doskonały podręcznik uzupełniający w trakcie nauki w szkole podstawowej oraz w gimnazjum. Jest niezbędną pomocą do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty oraz gimnazjalnym z języka polskiego. Uważany jest za niezastąpiony poradnik dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursach z języka polskiego.

Egzamin ósmoklasisty Jak to napisać? Poradnik i ćwiczenia dla każdego ucznia, pochodzi z wydawnictwa TUTOR Studium Oświatowe. Dedykowany jest do: egzaminu ósmoklasisty.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Egzaminy: egzamin ósmoklasisty
Kategoria: szkoła podstawowa,  klasa 8,  język polski,  materiały pomocnicze
Wydawnictwo: TUTOR Studium Oświatowe
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 158

RECENZJE - Podręcznik - Egzamin ósmoklasisty Jak to napisać?, Poradnik i ćwiczenia dla każdego ucznia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 18 ocen )
 • 5
  13
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: