Chemia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 - N. Nowak, B. Kupczyk, M.B. Szczepaniak Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 - opis produktu:

Autorki nacisk duży kładą na kształcenie u ucznia umiejętności obserwacji, wyciągania logicznych wniosków, wyrabiania nawyków pracy laboratoryjnej. Zagadnienia poruszane w podręczniku obejmują między innymi bezpieczeństwo w pracowni chemicznej, tematykę substancji chemicznych znajdujących się w otoczeniu ucznia. Uczeń poznaje wzory związków chemicznych, pojęcie wartościowości, niemetale i ich tlenki oraz niektóre wodorki.

Świat chemii w otoczeniu człowieka - wskazanie zagrożeń w przypadku niewłaściwego obchodzenia się z substancjami, zapoznanie z zastosowaniem substancji zgodnie z ich właściwościami.
Dokładnie zaplanowane doświadczenia - możliwość optymalnego wykorzystania czasu podczas lekcji, rozbudzenie w uczniach zainteresowania chemią oraz rozwój umiejętności wyciągania wniosków i samodzielnego myślenia.
Rozdział o szkle i sprzęcie laboratoryjnym oraz o pracy w laboratorium to podstawa samodzielnej i poprawnej pracy ucznia podczas doświadczeń chemicznych przeprowadzanych na lekcji.
Zróżnicowane tematy projektów do realizacji - inspiracja dla ucznia do twórczego działania, między innymi na rzecz ochrony środowiska.

Chemia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 919/1/2017.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Chemia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 8 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: