SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Marcel Moss - biografia

Polski autor bestsellerowych powieści kryminalnych i thrillerów psychologicznych. W swoim dorobku literackim ma już całkiem sporo świetnych tytułów, a w dalszym ciągu pracuje nad kolejnymi. Jeśli lubisz książki trzymające w napięciu, mrożące krew w żyłach, a do tego poruszające tematykę społecznych problemów, to trafiłeś w idealne miejsce. Marcel Moss, autor tajemniczy i popularny w całej Polsce, to coś dokładnie dla Ciebie! Zapoznaj się z informacjami o autorze Marcel Moss, biografia przybliży Ci nie tylko ciekawe fakty o samym autorze, ale i upewni Cię, że jego książki są właśnie tym, czego szukasz. 

Marcel Moss – biografia


Marcel Moss jest absolwentem warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego oraz SGH. Co ciekawe, mimo ogólnopolskiej popularności, pisanie książek traktuje jako hobby. Jak sam twierdzi, zdarzają się dni i tygodnie, w których nie napiszę ani słowa, a także takie, kiedy w ciągu kilku dni ma gotową książkę. Na co dzień zajmuje się za to marketingiem internetowym i zarządza mediami społecznościowymi. Osobiście prowadzi instagramowy fanpage Zwierzenia, na którym to internauci anonimowo mogą dzielić się swoimi przeżyciami, historiami o różnej naturze: miłosnej, rodzinnej, dotyczącej pracy itp. 

Marcel Moss – autor tajemniczy


Marcel Moss to jedynie pseudonim artystyczny autora. Dotychczas nie zdradził on czytelnikom swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Dlaczego działa pod pseudonimem? Sam Marcel Moss twierdzi, że jego nazwisko jest nieatrakcyjne i mało chwytliwe. Prawdziwym powodem jest jednak to, że ceni sobie anonimowość. Ważne jest dla niego to, że jego książki są chętnie czytane i uwielbiane w całym kraju. Nieważne, jakie nazwisko kryje się na okładce, ważne jest to, co jest w środku. Nawet jeśli to jedynie on wie, że jest jej autorem. 

Marcel Moss – tematyka książek


W swoich tytułach Marcel Moss nie tylko umiejętnie buduje napięcie i przeprowadza czytelnika przez klimatyczny thriller, ale również bezpośrednio dotyka tematów społecznych. Często niewygodnych i trudnych. Bohaterowie jego powieści zmagają się z przemocą, hejtem, prześladowaniem, stalkingiem zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym. Tłem dla sensacyjnych wydarzeń są nieszczęśliwe związki, trudne relacje rodzinne, przemoc domowa, przyjaźń, a także śmierć i zagadki. Marcel Moss – książki, będą trzymać Cię w napięciu aż do ostatniej strony. 

Marcel Moss – najpopularniejsze książki


W 2019 roku, ukazał się pierwszy tytuł autorstwa Marcela Mossa – książka Nie odpisuj. Książka dotyczy problemu internetu i dzielenia się swoimi przeżyciami w sieci. Główna bohaterka, która dotąd publikowała historie innych, teraz sama stała się częścią jednej. Inne książki Marcela Mossa, to m.in. Nie wiesz wszystkiego, Nie krzycz, Pokaż mi, Wszyscy muszą zginąć, Idealna para czy ZaginieniMarcel Moss to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy thrillerów i powieści sensacyjnych. Pomimo takiej popularności, zachowuje anonimowość, wydając książki pod pseudonimem. Marcel Moss w swoich utworach podejmuje bardzo ważną i trudną tematykę – prześladowania, przemocy czy tożsamości w internecie, co często prowokuje czytelników do dyskusji. Dołącz do grona jego fanów, przeczytaj książki Marcela Mossa i może sam podziel się swoją historią na jego Instagramie. 

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 111 książek, których autorem jest: Marcel Moss. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, Literatura piękna, sensacja, kryminał, dla dzieci, sensacja, Dla młodzieży, nagrody literackie, pakiety, okazje do -60%, literatura piękna, outlet, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, sensacja i literatura grozy, Książki na prezent 🎁, audiobooki na prezent, bestsellery, audiobooki w podróży, promocje książkowe, outlet, wysyłka 24h, pakiety, BookTok, Książki LGBT+, nowości, Young Adult, Nowości, W.A.B..

Na książki autora Marcel Moss mamy rabaty sięgające do 69%.
... ...
Zobacz więcej produktów