SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Christopher Berry-Dee - biografia

Christopher Berry-Dee dał się poznać światu jako brytyjski kryminolog, dziennikarz śledczy, a także pisarz. Szczególnie znany jest ze swoich wywiadów przeprowadzonych z seryjnymi mordercami. Odbywał służbę jako komandos w szeregach Zielonych Beretów Królewskiej Marynarki Wojennej. Jest właścicielem oraz naczelnym redaktorem docenianego czasopisma kryminologicznego The Criminologist. Od 2005 roku pełni funkcję dyrektora Instytutu Badań Kryminologicznych.

Christopher Berry-Dee – książki, które stały się bestsellerami i wpłynęły na opinię publiczną


Christopher Berry-Dee książek napisał ponad trzydzieści. Są to naukowe publikacje dotyczące kryminalistyki. Największą sławę zyskał dzięki bestsellerowym wywiadom z seryjnymi mordercami, którzy odbywają kary w więzieniach usytuowanych na całym świecie. Christophera Berry-Dee książki doczekały się tłumaczenia na wiele języków, w tym na język polski. Uznawany jest za eksperta w dziedzinie kryminologii i często ma okazję promować swoje publikacje w programach telewizyjnych. Christopher Berry-Dee książkami swoimi dał inspirację filmowcom. Na podstawie Monster stworzono bowiem filmowy obraz seryjnej morderczyni Aileen Lee Carol. Christopher Berry-Dee książkami odmienił publiczną opinię na temat Dereka Bentleya. Opisał jego historię w publikacji Dad, help me, please. Bentley uważany był za mordercę i został przez to skazany. Berry-Dee udowodnił, że oskarżenie było fałszywe, dzięki czemu Derek Bentley został ułaskawiony po swojej śmierci.

Książki Christopher Berry-Dee – jedyne takie pozycje kryminologiczne!


Książki Christophera Berry-Dee starają się zgłębić psychikę morderców. W większości są to psychopaci. Autor szczegółowo analizuje ich sposób myślenia i działania. Udowadnia szereg powiązań między życiem danego mordercy, jego rodziną, a tym, jak to się stało, że ostatecznie znalazł się w więzieniu jako osadzony. Książki Christophera Berry-Dee nie skupiają się wyłącznie na mężczyznach. Autor poświęcił całą publikację kobiecej przestępczości, udowadniając w ten sposób, że stereotyp męskiego wariata, który morduje z zimną krwią, jest błędny, że kobieta również może kryć w sobie duże pokłady zła…

Christopher Berry-Dee ebooki pełne grozy


Na Gandalf.com.pl dostępne są również Christophera Berry-Dee ebooki! Preferujesz elektroniczne wersje książek? Cenisz sobie wygodę podczas czytania, bez przymusu zapalania specjalnej lampki wieczorem? Uważasz, że czytnik do ebooków to najlepsza rzecz, jaką ludzkość wymyśliła? Nie zwlekaj i już teraz kup Christophera Berry-Dee ebooki na naszej stronie! Mocne wrażenia z czytania jego publikacji gwarantowane! Uwaga! Nie polecamy czytać przed snem, by uniknąć koszmarów. Jeśli lubisz historie pisane przez życie, polecamy Ci także innych autorów z kategorii literatury faktu.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 24 książek, których autorem jest: Christopher Berry-Dee. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: biografie i wspomnienia, literatura faktu, publicystyka, biografie, wspomnienia, sensacja i literatura grozy, literatura faktu i reportaż.

Na książki autora Christopher Berry-Dee mamy rabaty sięgające do 35%.
... ...