CSR | O Gandalfie | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gandalf angażuje się społecznie w różne przedsięwzięcia!

 

Zebraliśmy książki dla seniorów w ramach akcji "Podziel się książką”.

 

 

"Podziel się książką" to akcja organizowana cyklicznie przez Gandalf.com.pl wraz z Urządem Miasta Łodzi. W ramach niej pomagamy w zbieraniu książek dla osób starszych, które mają ograniczony dostęp do ulubionej literatury. Wykazują się one pasją i zamiłowaniem do książek, lecz w wielu przypadkach brak im środków na zakup nowych pozycji. Wszyscy, którzy chcą wspomóc seniorów tytułami, mogą to zrobić na stronie księgarni Gandalf.com.pl poprzez specjalny panel. Cały proces jest bardzo prosty, a książki w całości są przekazywane seniorom.

 

       

 

Organizujemy spotkania z autorami i wspieramy Łódzkie Senioralia.

 

Cyklicznie organizujemy spotkania ze znanymi autorami. Wstęp na wydarzenia jest otwarty dzięki czemu realizujemy misję przybliżania mieszkańcom kultury i dawanie możliwości wymiany poglądów i poznania bliżej ich ulubionych twórców. W ramach serii wydarzeń z inicjatywy Urząd Miasta Łodzi wsparliśmy również VI Łódzkie Senioralia organizując między innymi tego rodzaju spotkania.

 

        

 

Z okazji Dnia Dziecka Gandalf wsparł Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

 

W czasie trwania akcji klienci Księgarni Gandalf mogli zakupić książki z dostępnej listy, w osobnym zamówieniu albo dołączając je do swojego zamówienia. Ponad 300 książek za pośrednictwem Gandalfa zostały przekazane dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych podobnie jak zysk z ich sprzedaży książek.

 Sponsorowaliśmy jacht regatowy Omega.

 

Omega z logo www.gandalf.com.pl startuje z powodzeniem na najważniejszych imprezach regatowych w naszym kraju. Fundujemy również nagrody dla dzieci w konkursach organizowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wierzymy, że dobra literatura kształtuje dobrych ludzi i właściwe postawy.

omega omega dyplom Przyborów Polska Piastów Dom Rodzinny
 

 

Wspieramy lokalne przedsięwzięcia z zakresu kultury i sztuki.

 

Wspieramy inicjatywy związane z kulturą i sztuką. W grudniu 2019 r. obdarowaliśmy świątecznymi prezentami artystów wykonujacych repertuar kolęd w jazzowych aranżacjach. We współpracy z Radiem Łódź i Poleskim Ośrodkiem Sztuki braliśmy udział w szczególnym koncercie bożonarodzeniowym "Klangor Świąteczny" z udziałem wybitnych polskich pianistów młodego pokolenia: Marcela Balińskiego, Kamila Piotrowicza i Grzegorza Tarwida.