SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

POMAGAJ RAZEM Z NAMI!

ZOBACZ JAK POMAGAMY, PRZYŁĄCZ SIĘ

Sadzimy drzewa

Książki to skarbnica wiedzy, odkrywająca przed nami mądrość i otwierająca drzwi do tajemniczych światów. Jednakże, nie możemy zapominać, że książki są również powiązane z produkcją papieru, który z kolei wymaga wycinki drzew. Redukcja drzew w naszym środowisku ma negatywny wpływ na zmiany klimatyczne, zmniejszanie różnorodności biologicznej i wzrost zanieczyszczeń.
Dlatego, jeśli czytasz książki, możesz przyczynić się do odtworzenia tego, co zabierasz z natury, sadząc nowe drzewa. Naszym zarejestrowanym klientom przyznajemy punkty lojalnościowe za każde zamówienie. Możesz wykorzystać te punkty, przekazując je na cele związane z sadzeniem drzew. Punkty lojalnościowe wszystkich naszych klientów sumują się, co pozwala nam sadzić jeszcze więcej drzew.

DOCENIAMY PIELĘGNIARKI

12 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. Z tej okazji księgarnia Gandalf.com.pl wsparła akcję organizowaną przez Uniwersytecki Szpital Medyczny im. WAM-CSW w Łodzi. Sklep internetowy przekazał książki, które podczas specjalnie zorganizowanego wydarzenia zostały podarowane personelowi medycznemu. Przekazanie książek odbyło się w auli Uniwersyteckiego Szpitala Medycznego. W uroczystym spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt pielęgniarek i pielęgniarzy, ale także położnych oraz opiekunów medycznych, którzy swoje święto obchodzą 14 maja. 

Wspieramy Polską fundację dla afryki

Od 25 lutego 2021 roku sklep internetowy Gandal.com.pl współpracuje z Polską Fundacją dla Afryki, która zbiera fundusze na dożywianie 1550 dzieci na Madagaskarze. W tym celu Fundacja rozprowadza magnesy na lodówkę, przypominające o pomocy najbardziej potrzebującym. Gandalf.com.pl, pośrednicząc w tej akcji, do 25 kwietnia 2022 rozpowszechnił 38 tysięcy ulotek, które były dokładane do każdego realizowanego zamówienia. Doroczna zbiórka na dożywianie 1550 najbiedniejszych dzieci na Madagaskarze za nami.Zebraliśmy całą potrzebną kwotę - prawie pół miliona złotych!
Zachęcamy do dalszego wspierania projektu Polskiej Fundacji dla Afryki. Pamiętaj, że tylko 3 zł wystarczy na nakarmienie głodnego dziecka! Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz informacje i razem z nami wspomóż Afrykę.
POBIERZ

Współpracujemy z fundacją dr clown

Dr Clown to polska fundacja, która swoim działaniem poprawia samopoczucie i stan psychiczny najmłodszych, dotkniętych chorobami i innymi trudnościami, a teraz także i okrucieństwem wojny. Prowadzona przez nich "terapia śmiechem" pozwala maluchom na odreagowanie złych emocji, daje poczucie bezpieczeństwa i siłę do walki z traumą.
W okresie 10.12.2020 - 10.01.2021 Gandalf.com.pl przekazał 5% dochodu ze sprzedaży książek z kategorii "Święta" na rzecz Fundacji "Dr Clown".
W roku 2022 pomagaliśmy fundacji dotrzeć do szerszej świadomości naszych klientów, m.in. poprzez udostępnienie awersu Gandalfowej zakładki książkowej. Ta trafia z kolei do każdego wysyłanego przez nas zamówienia. Przekazaliśmy także książeczki i gry w języku ukraińskim dla dzieci przebywających w ośrodkach tymczasowej pomocy.