Zaburzenia u dzieci i młodzieży - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zaburzenia u dzieci i młodzieży - mobi, epub

Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

  • Promocja
    image-promocja

E-book

ebook

Zaburzenia u dzieci i młodzieży - mobi, epub, Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc - opis produktu:

Naszym dzieciom powodzi się lepiej niż jakiemukolwiek pokoleniu wcześniej, a mimo to ich troski są ogromne. W jaki sposób zmotywować Lenę, która boi się chodzić do szkoły? Jak dotrzeć do agresywnego chłopca, którego nic nie obchodzi? Co robić, kiedy dziecko nie może spać? Albo gdy brat uważa, że jego siostra jest wstrętna? I jak pomóc nastolatkowi, który już nie widzi sensu w swoim życiu?

Znany psychiatra dzieci i młodzieży, profesor Michael Schulte-Markwort, z empatią przedstawia perspektywę dzieci i zrozumiale wyjaśnia, jak kompetentnie i troskliwie towarzyszyć im w życiu. Zwraca się do rodziców, wychowawców, nauczycieli i wszystkich osób mających do czynienia zarówno z najmłodszymi, jak i nastolatkami. Porusza szeroko zakrojone tematy - od zagadnień związanych z korzystaniem z komputerów, przez terapie dzieci po lęk przed rozwodem rodziców, fobie, natręctwa i ataki wściekłości.

eBook, multiformat: mobi, epub Zaburzenia u dzieci i młodzieży - mobi, epub Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc, pochodzi z wydawnictwa Dobra literatura. Autorem książki jest Michael Schulte-Markwort. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika, poradniki, dzieci, rodzina, zdrowie. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Zaburzenia u dzieci i młodzieży - mobi, epub, Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: