Wypalone dzieci - Audiobook mp3 , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wypalone dzieci - Audiobook mp3

O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem

  • mp3

  • Promocja
    image-promocja

MP3

audiobook mp3 do pobrania

Wypalone dzieci - Audiobook mp3, O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem - opis produktu:

Problem wypalenia to zmora współczesności. Presja, której ulegamy jako społeczeństwo, zaczyna zbierać coraz większe żniwa zarówno w przypadku dorosłych, jak dzieci. Doświadczony psychiatra i psychoterapeuta, profesor Michael Schulte-Markwort opisał problem wypalenia, trafnie diagnozując jego przyczyny. Myślenie całych rodzin skażone jest dążeniem do posiadania coraz większej ilości rzeczy oraz do osiągnięcia olśniewającego sukcesu. W głowach pielęgnujemy obraz idealnej mamy, idealnego ojca oraz idealnych dzieci. W tej wizji dorośli robią wielkie kariery, świetnie godząc przy tym obowiązki wychowawcze i domowe. Dzieci natomiast wspaniale się rozwijają, są uzdolnione, ładne i chętne do podejmowania kolejnych spektakularnych wyzwań. Ale prawdziwe życie dalekie jest od ideału, który staje się trudną do zrealizowania mrzonką. Mimo to nie odpuszczamy, aż wreszcie zaczyna brakować już sił, rodzi się frustracja i lęk, że nie przeskoczymy tej poprzeczki, stworzonej z kulturowych i społecznych wymagań.

Jak temu zapobiec i co zmienić w rodzinie, by uniknąć błędów, które mogą kosztować nas zdrowie, a nawet życie. `Wypalone dzieci` to znakomicie napisana, wciągająca i wartościowa lektura, dzięki której nie tylko zrozumiemy, czym jest problem wypalenia, ale też będziemy potrafili świadomie podejmować decyzje, dotyczące rozwoju naszych dzieci oraz nas samych.
W książce znajdziesz m.in.:
Wypalenie, depresja z wyczerpania i depresje - błędne koło
Przyczyny: rodzina, otoczenie, szkoła
Presja osiągnięć
Terapia
Wspieranie

eBook mp3 Wypalone dzieci - Audiobook mp3 O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem, pochodzi z wydawnictwa Dobra literatura. Autorem książki jest Michael Schulte-Markwort. Należy do gatunków: poradniki, dzieci, rodzina, samodoskonalenie, zdrowie, stres i depresja. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - eBook mp3 - Wypalone dzieci - Audiobook mp3, O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: