SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podszepty Lasu

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo BPC GROUP POLAND
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Podszepty Lasu to opowieść o Sercu, które...

przypadkiem zostaje wybudzone z długiego snu. Jest głodne miłości, więc rozgląda się wokół w poszukiwaniu ciepła i zrozumienia. I nagle ze zdziwieniem odkrywa, że znajduje się w ponurym pomieszczeniu, pozbawionym dobrych uczuć. Nieprzygotowane do życia, lecz zdeterminowane, ucieka na zewnątrz...

Trafia do lasu, który właśnie przygotowuje się do zimy. Drzewa, przyroda oraz leśni mieszkańcy mają własne problemy na głowie. Nie mają czasu dla Serca. Choć z drugiej strony zaciekawieni jego obecnością, coraz częściej zaczepiają je na górskich ścieżkach. W końcu zaprzyjaźniają się z nim i dzielą spostrzeżeniami na temat życia.

Scenki rodzajowe przenoszą naszą wyobraźnię do świata ludzi. Opisane w wierszach uczucia pozwalają nam utożsamiać się z zagubionym Sercem. Dlatego czytając wiersze pragniemy miłości, tęsknimy i doświadczamy wewnętrznych przemian. Zdjęcia zamieszczone w tomiku uzupełniają doznania, pokazując las jesienią, zimą, wiosną oraz latem. Wszystkie są mojego autorstwa, wykonałam je spacerując po lasach

Tomik zawiera trzydzieści dwa wiersze.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: BPC GROUP POLAND
Rok publikacji: 2023
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook - Podszepty Lasu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: