SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Hologramowy Świat III. Energia Życia

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo BPC GROUP POLAND
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Spis treści (PL):
Trzecia część serii Hologramowy Świat pt. Energia Życia przenosi nas w świat cząstek subatomowych. Główna bohaterka przemienia się w foton energii życia i wyrusza w podróż, by poznać tajemnicę istnienia. Wędruje przez czas i przestrzeń, doświadczając zjawisk kwantowych.

Przemierza miliony lat, od pradawnej Pangei po współczesność, stając się świadkiem i uczestnikiem historycznych wydarzeń. Na przykład ratuje Neandertalczykowi życie, wspiera Abrahama Lincolna w dążeniu do zniesienia niewolnictwa, zaś na paryskim Montmartre chroni malarza impresjonistę przed popełnieniem samobójstwa, wprawiając w ruch jego życiodajne procesy. Zostaje też wchłonięta przez pigmenty faszystowskiej flagi i gości w świecie równoległym.

Vademecum, będące integralną drugą częścią ‘Energii Życia’, służy jako przewodnik, który przybliża czytelnikom zjawiska kwantowe oraz teorie naukowe wspomniane w fabule.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: BPC GROUP POLAND
Rok publikacji: 2023
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook - Hologramowy Świat III. Energia Życia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: