Oblężenie i nawałnica - mobi, epub / Leigh Bardugo 26,78 zł | eBook w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
  • image

E-book

Oblężenie i nawałnica - mobi, epub

Trylogia Grisza, tom II

ebook

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

  • Wydawnictwo Mag
  • Rozmiar pliku 3.32 MB
  • Zabezpieczenie Znak wodny
  • Produkt cyfrowy

Oblężenie i nawałnica - mobi, epub, Trylogia Grisza, tom II - opis produktu:

Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.
Moc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają zbyt długo wymykać się wrogom.
Zmrocz bardziej niż kiedykolwiek dotąd pragnie posiąść moc Aliny i posłużyć się nią dla zdobycia ravkańskiego tronu. Nie mając na kogo liczyć, Alina przyjmuje pomoc niesławnego korsarza i wyrusza, żeby poprowadzić armię griszów.
Kiedy jednak zostaje odkryta prawda o przeznaczeniu Aliny, dziewczyna pogrąża się jeszcze bardziej w śmiertelnie niebezpiecznej grze Zmrocza i zakazanej magii, coraz bardziej oddala się od własnego człowieczeństwa. Aby ratować kraj, będzie musiała wybrać między mocą a miłością, o której zawsze myślała, że będzie stanowić dla niej azyl. Nie ma zwycięstwa bez ofiary, a tylko ona może stawić czoło nadciągającej nawałnicy.

inne wydania :

S
Szczegóły

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Pierwsze słowo - mobi, epub

Marta Kisiel

22,13 zł 27.67

Leigh Bardugo - przeczytaj też

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

MP3

Język cierni - mp3

Leigh Bardugo

24,92 zł 29.32
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Król z bliznami - mobi, epub

Leigh Bardugo

33,05 zł 38.88
produkt cyfrowy
  • -15%

MP3

Królestwo kanciarzy - mp3

Leigh Bardugo

24,92 zł 29.32
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Królestwo kanciarzy - mobi, epub

Leigh Bardugo

31,79 zł 37.40
produkt cyfrowy
  • -15%

MP3

Szóstka wron - mp3

Leigh Bardugo

24,92 zł 29.32
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Zniszczenie i odnowa - mobi, epub

Leigh Bardugo

28,44 zł 33.46

Zobacz również

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Czwarta pieczęć - mobi, epub

Mariusz Walczak

30,70 zł 38.38
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Cień - mobi, epub

Adam Przechrzta

23,56 zł 29.45
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

  • RecenzjeRecenzje
  • eBook, multiformat: mobi, epub
  • Oblężenie i nawałnica - mobi, epub, Trylogia Grisza, tom II
0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

Mury - pdf

Boguś Janiszewski

37,51 zł 46.88
produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Pajączek Sklepowy - mobi, epub

Adrian Fulczyk

15,19 zł 17.87

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 30.63 zł
    27.56 zł

    Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stonea. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona...

  • Powieść historyczna przeznaczona dla każdego czytelnika, dzięki której przeniesiemy się w czasy insurekcji kościuszkowskiej. Poszerzymy swoją wiedzę historyczną w bardzo przystępny i ciekawy sposób.

  • XIV wiek. Włochy i Francja. Młoda dziewczyna nie chce zamążpójścia. Chce odwrócić się od życia w świecie. Ale świat zwraca się do niej. Musi łagodzić konflikty między miastami. Musi wygaszać zarzewia wojen. Musi wyrwać papieża z niewoli... wygodnego życia w Awinionie i skłonić do...

  • 29.41 zł
    25.00 zł

    Jest sierpień 1813 roku. Gdańsk. Kończy się przerwa w oblężeniu miasta przez wojska rosyjskie i pruskie, ale za murami wcale nie jest spokojnie. Upadek twierdzy próbują przyspieszyć szpiedzy. Naprzeciw nich staje kapitan Savigny, znany z bezwzględności oficer gubernatora Gdańska, generała Jeana...

  • 37.88 zł
    28.79 zł

    Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stonea. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona...

  • 34.91 zł
    30.72 zł

    Jest sierpień 1813 roku. Gdańsk Kończy się przerwa w oblężeniu miasta przez wojska rosyjskie i pruskie, ale za murami wcale nie jest spokojnie. Upadek twierdzy próbują przyspieszyć szpiedzy. Naprzeciw nich staje kapitan Savigny, znany z bezwzględności oficer gubernatora Gdańska, generała Jeana...