rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Galakta Gra o Tron: Quiz

gry / zabawki

GALAKTA

86,37 zł taniej -56%

Game Of Thrones. Season 4 (OST)

Wykonawca:

Ramin Djawadi

muzyka cd

Sony Music Entertainment

44,11 zł taniej -17%

Gra o tron książka audio MP3 cykl: ...

G. Martin

audiobook cd

50,19 zł taniej -16%

Gra o tron Pakiet Sezonów 1-7

film blu-ray

999,89 zł taniej -23%

Gra o Tron Sezon 1

Reżyseria:

różni

film blu-ray

185,31 zł taniej -10%

Gra o Tron 3D

gry / zabawki

Educa

139,36 zł taniej -21%

Gra o tron Sezon 7

Reżyseria:

J. Podeswa

film blu-ray

206,78 zł taniej -21%

Gra o tron Sezon 6

film blu-ray

184,22 zł taniej -14%

Gra o tron Sezon 6

film dvd

122,20 zł taniej -17%

Gra o Tron Sezon 5

Reżyseria:

M. Slovis

film blu-ray

185,58 zł taniej -12%

Gra o Tron Sezon 5

Reżyseria:

M. Slovis

film dvd

122,16 zł taniej -11%

Gra o tron Sezon 4

Reżyseria:

D. Weiss

film blu-ray

184,92 zł taniej -13%

Gra o tron cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I

ocena: 6, głosów: 7
 

Fragmenty

odsłuchaj fragment e-książki przeczytaj fragment e-książki

Gra o tron
cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I

ebook

Wydawnictwo: Zysk I S-Ka

Zabezpieczenie: Znak wodny

Produkt cyfrowy

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 44,00

Cena detaliczna: 51,76

U nas taniej o 15%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (1)

  • Inne wydania

Gra o tron, cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I - opis produktu:

Szykujcie się - Nadchodzi Zima...W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi.
Zbuntowani władcy, obalili szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły jednak lata pokoju i możnowładcy zaczynają grę o tron...


muzyka: Adam Walicki
reżyseria: Krzysztof Czeczot
obsada: W produkcji udział wzięły największe gwiazdy polskiej sceny, między innymi:
Eddard Stark Robert Więckiewicz
Lysa Stark Anna Dereszowska
Joffrey Baratheon Maciej Musiał
Robert Baratheon Marian Dziędziel
W sumie 86 aktorów, poza nimi, ponad 20 stażystów i 30 osób w postprodukcji. George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Gra o tron, cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I - wybrana recenzja:

Michał Lipka 13/09/2016
recenzja dotyczy produktu: e-Książki pdf, epub, mobi, mp3

WŁADZA DEPRAWUJE

?Gra o tron? podbiła serca czytelników na całym świecie i wkrótce skutecznie przeniosła się na inne media. Bijący rekordy popularności serial, komiksy, dodatki, gadżety? Istnieje jednak coś, co łączy w sobie różne formy w jedną całość, sięgając zarazem do korzeni... (czytaj dalej)

Gra o tron, cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I - szczegółowe informacje:

Dział: e-Książki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: Zysk I S-Ka
Czas trwania:31:13:00
Język:polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): * Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Czyta: zespół aktorów
Wprowadzono: 19.02.2013
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Gra o tron, cykl: Pieśń lodu i ognia Tom I - recenzje klientów

13/09/2016
recenzja dotyczy produktu: eBook

WŁADZA DEPRAWUJE

?Gra o tron? podbiła serca czytelników na całym świecie i wkrótce skutecznie przeniosła się na inne media. Bijący rekordy popularności serial, komiksy, dodatki, gadżety? Istnieje jednak coś, co łączy w sobie różne formy w jedną całość, sięgając zarazem do korzeni istnienia opowieści. Cóż to takiego? Łatwo zgadnąć ? imponujące słuchowisko, które stanowi jedno z największych rodzimych dokonań na tym polu!

Fabuła opowieści skupia się na tytułowej grze o tron ? deprawującej walce o władzę. Do tronu chętnych nie brakuje, sytuacja robi się niebezpieczna, a wielu bohaterów staje przed rozdzierającymi wyborami. Zdrady, spiski, machinacje, pojedynki i miłości to jednak tylko jedna strona dramatu. Drugą są tajemnicze, przerażające istoty, które nadchodzą wraz ze zbliżającą się zimą, niosąc wielkie niebezpieczeństwo dla wszystkich?

Sama historia to klasyczne fantasy oparte jednak na bardzo realnym schemacie władzy, funkcjonowania świata i wiernych psychologicznie postaciach, którym daleko jest do papierowych kreacji. Są tutaj typowe dla tej odmiany fantastyki motywy, jednakże wszystko to, co dzieje się w ?Grze o tron? urzeka prawdziwością i uniwersalnością. To, że bohaterowie odziani są w zbroje, walczą na miecze i mierzą się z niezwykłymi stworzeniami nie sprawia, że są oderwani od ziemi, tak samo, jak osadzenie wydarzeń w świecie, w którym pory roku mogą trwać latami, nie umniejsza ich wartości i powagi. George Martin nie stworzył bowiem zwykłej, prostej opowiastki o heroicznych walkach toczących się w czasach przypominających średniowiecze, ale ? jak najlepsi autorzy gatunkowi ? wykorzystał fantastyczną otoczkę do opowiedzenia czegoś ponad to. I to opowiedzenia w naprawdę świetnym stylu.

Jednak sama historia to zaledwie połowa przyjemności płynącej z odbioru tego audiobooka. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że przede wszystkim liczy się wnętrze, a otoczka jest jedynie dodatkiem, w tym jednak wypadku muszę zrobić wyjątek i uznać, że otoczka właśnie jest na równi istotna, jak cała reszta. Audiobook zazwyczaj kojarzy nam się z tym, co słyszymy niekiedy w radiu, przy okazji fragmentów książek czytanych na antenie. A więc beznamiętnym głosem lektora, który ? z modulowaniem tonu, lub nie ? odczytuje wszystko to, co napisała autor. I takie podejście najczęściej wystarczy, ale przyznam szczerze, że po przesłuchaniu ?Gry o tron? (a wcześniej ?Lśnienia?) trudno jest mi wyobrazić sobie te powieści w innej formie, niż pełnoprawnego słuchowiska. Co to oznacza w praktyce? Za lekturę odpowiada nie jedna osoba, a cały sztab aktorów, którzy wcielają się w poszczególne postacie, co w przypadku ?Gry?? było wielkim wyzwaniem. Autor przygotował bowiem całe mnóstwo bohaterów, którzy musieli zostać ożywieni i tak też się stało. Każdy z nich zyskał więc własny głos i dodatkowe cechy z tego wynikające, aktorzy zaś fantastycznie wcielili się w swoje role. Nie zapominajmy jednak, że są oni jedynie częścią większej całości. Twórcy tej audiobookowej superprodukcji przygotowali więc rewelacyjną ścieżkę dźwiękową pełną muzyki, efektów i detali, dzięki którym świat dosłownie tętni życiem. Kiedy słucha się ?Gry o tron? w słuchawkach, wrażenia dosłownie wgniatają w fotel. Szmer wiatru, stukot końskich kopyt, odgłosy oddechów? Rewelacja, po prostu rewelacja!

Dlatego zachęcam Was bardzo gorąco byście sięgnęli po wersję audio. Nawet jeśli znacie już powieść, będzie zachwyceni. I nabierzecie ochoty na więcej podobnych słuchowisk, a tych na naszym rynku nie brakuje, jest więc w czym wybierać.

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

Ogień i krew - mobi, epub

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

39,57 zł taniej -15%

Cokolwiek wybierzesz - mobi, epub ...

J. Szamałek

ebook, multiformat: mobi, epub

22,96 zł taniej -17%

Śmierć Komandora. Pojawia się idea - ...

H. MURAKAMI

ebook, multiformat: mobi, epub

28,27 zł taniej -20%

George R.R. Martin - przeczytaj też

Brudne gry - mobi, epub Dzikie karty ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

32,08 zł taniej -10%

Gra o tron (edycja ilustrowana) - mobi, ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

55,02 zł taniej -15%

Ogień i krew - mobi, epub

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

39,57 zł taniej -15%

Ogień i krew. Część 2 - mobi, epub

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

37,24 zł taniej -20%

Przystań Wiatrów - mobi, epub

G. Martin

L. Tut...

ebook, multiformat: mobi, epub

24,30 zł taniej -10%

Ręka Umarlaka - mobi, epub Dzikie Karty ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

30,17 zł taniej -10%

Ukryty As - mobi, epub Dzikie Karty Tom ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

30,17 zł taniej -10%

Żeglarze nocy i inne opowiadania - ...

G. Martin

ebook, multiformat: mobi, epub

23,84 zł taniej -20%

Ciekawe pomysły Gandalfa

ebook

55.02 zł

taniej -15%

Gra o tron (edycja ilustrowana) - mobi, epub

To specjalne wydanie Gry o tron, opublikowane dla uczczenia dwudziestej rocznicy narodzin sławnego cyklu, zawiera szereg kolorowych, a także czarno-białych ilustracji w każdym rozdziale. Ilustracje przydają nowego życia temu arcydziełu fantasy, które stało się prawdziwym kulturowym fenomenem. Tajemnice, intrygi, romantyzm i przygody wypełniające sagę stają...

ebook

6.61 zł

taniej -15%

Gra o tron poradnik do gry - epub, pdf

O tym, że życie pisze różne scenariusze, Klara Czempińska, dziennikarka i przewodniczka, przekonała się już jako trzyletnie dziecko, kiedy to nieznany mężczyzna porzucił ją na szpitalnym korytarzu, a powtarzający się senny koszmar wciąż przyprawia ją o dreszcze. Pewnego dnia Klara dowiaduje się o awanturze na przetargu w miejskim ratuszu. Władze po raz...

książka

61.47 zł

taniej -22%

Gra o tron. Edycja ilustrowana Pieśń lodu i...

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym...

książka

25.05 zł

taniej -16%

Gra o tron Książka do kolorowania

Najbardziej oczekiwana książka tej jesieni i nie lada gratka dla milionów miłośników cyklu autorstwa George'a R. R. Martina. W przeciwieństwie do powieści, zawiera niewiele słów, ale także zapewni długie godziny doskonałej, wciągającej rozrywki. Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi "Pieśni lodu i ognia", sięgnij po kredki, nadaj barwy...

gry / zabawki

139.36 zł

taniej -21%

Gra o Tron 3D

Zbuduj najbardziej rozpoznawalny tron z serialu `Gra o Tron` w trzech wymiarach. Wytrzymałe drewniane części z nadrukiem z wysokiej jakości materiałów. Perfekcyjnie pasujące elementy bez potrzeby użycia nożyczek, bądź kleju. Czas układania około 60-100 minut. W pudełku: - 56 elementów - Żelazny Tron z popularnego serialu Gra o Tron - Zawiera...

gry / zabawki

113.30 zł

taniej -40%

Gra Monopoly: Gra o Tron Edycja Kolekcjonerska

Najnowsza kolekcjonerska edycja Monopoly od Winning Moves przenosi nas w świat znanego na całym świecie serialu HBO Gra o Tron. Plansza gry przedstawia serialowy świat czyli Westeros. Na tradycyjnych polach nieruchomości mamy zamki i miasta takie jak Winterfell, Czarny Zamek, Quarth czy Królewska Przystań. Popularne koleje zamieniają się w domy...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

23.89

2.99

14.99

14.99

2.99

1.98

8.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: