SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zmiana (twarda)

Silos Tom 2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

książka

Data wydania 2024
Oprawa twarda

Opis produktu:

Jeżeli czytaliście 1984 Orwella bądź Nowy wspaniały świat Huxleya to ta książka na pewno wam się spodoba. Literackie dzieło Zmiana znalazło się wśród klasyków powieści science - fiction dystopijnych.

Zmiana - co znajdziesz w książce?

Książka z przyszłości? Jak bardzo dalekiej? Otóż Zmiana to opowieść ludzi, którzy jako nieliczni znają dalsze losy ludzkości. Z całych sił próbują jej chronić. Tworzą ścieżkę, która wiedzie głęboko pod ziemię. Silosy - jak powstały? Dlaczego są przyszłością? Ta pozycja jest odpowiedzią na pytanie, czy boska moc pomoże stworzyć nowy, lepszy świat. Czy człowiek skorzysta z oferowanej mu pomocy? Możliwe, że wybierając własną drogę doprowadzi do swojego upadku. Silos wciąż czeka, by znaleźć na kartach nieodkrytej jeszcze historii.

Drugi tom trylogii Silos stał się jednym z bestsellerów w gatunku literatury fantastycznej i postapokaliptycznej ostatniej dekady. Jest zaproszeniem do czytelniczej podróży poprzez prawdziwy labirynt tajemnic, kłamstw i intryg, które sprawią, że będziesz pochłaniał ją w napięciu do ostatniej strony. Zamiłowanie autora do detali powoduje, że możesz poczuć się częścią machiny, jaką jest świat.

Zmiana - dla jakiego czytelnika?

Zekranizowany fenomen literacki stawiany na równi z najlepszymi powieściami dystopijnymi. Na jego podstawie powstał serial z Rebeccą Ferguson oraz Timem Robbinsem. Zmiana jest skierowana do czytelników, którzy utożsamiają się z bohaterami powieści. Dzięki niej mogą poczuć atmosferę silosu na własnej skórze. W przeciwieństwie do nich nie muszą oni jednak się spieszyć i uciekać. Mogą jedynie śledzić losy głównych postaci. Trzymająca w napięciu opowieść trafi w gusta odbiorców, którzy uwielbiają postapokaliptyczny klimat, szukają niecodziennych wrażeń i niezwykle realistycznych, wręcz naturalistycznych opisów.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2024
ISBN: 9788395889745

RECENZJE - książki - Zmiana, Silos Tom 2 - Hugh Howey

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: