SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

World of Warcraft: Podróż przez Azeroth. Wschodnie królestwa (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Insignis Media
Oprawa twarda
Ilość stron 130
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Przygoda czeka na ciebie we Wschodnich Królestwach! Od lśniących wież miasta Srebrnej Luny przez ziejącą siarką Czarną Górę aż do białych zamków Wichrogrodu, Wschodnie Królestwa to rozległa i pełna cudownych miejsc kraina. W każdym zakątku tej przepięknej wyspy czają się niezliczone legendy, skarby i wiele zazdrośnie strzeżonych tajemnic. Dołącz do mistrza szpiegów Matiasa Shawa i kapitana Flynna Fairwinda, którzy w służbie króla i kraju wyruszają na ekspedycję przez Wschodnie Królestwa, by spisać ich historię oraz skatalogować oręż, zbroje i nieznane dotąd moce, rozproszone po tej przepastnej krainie. Książka Christie Golden, autorki bestsellerów z listy `New York Timesa, piszącej obecnie dla Blizzarda, to twój pierwszy krok w niezwykłej podróży przez ukochane ziemie Azeroth.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory,  książki na podstawie gier
Wydawnictwo: Insignis Media
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 205x260
Ilość stron: 130
ISBN: 9788366575578
Wprowadzono: 20.05.2021

Christie Golden - przeczytaj też

RECENZJE - książki - World of Warcraft: Podróż przez Azeroth. Wschodnie królestwa - Christie Golden

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Froszti

ilość recenzji:1058

26-05-2021 09:59

World of Warcraft to marka, która zyskała na całym świecie dziesiątki (jeśli nie setki) milionów wiernych fanów. Nie inaczej jest w naszym kraju, gdzie znajdzie się sporo pasjonatów wszystkiego, co ma na sobie logo WoW. To właśnie oni powinni być najbardziej zainteresowani najnowszą publikacją wydawnictwa Insignis pod tytułem Podróż przez Azeroth: Wschodnie królestwa.

Akcja tytułu została umieszczona niedługo po rozszerzeniu ?Battle For Azeroth?. Król Anduin nie muszą się obawiać wybuchu nowej wojny, zezwolił swojemu mistrzowi szpiegów (Mathiasowi Shawowi) i kapitanowi Flynnowi Fairwindowi na wyprawę badawczą do tytułowych Wschodnich Królestw. Obaj bohaterowie dzięki stosownemu listowi władcy mają mieć zapewnione bezpieczne przejście przez ziemie Hordy. Za ich bezpieczeństwo ręczy również sam Wódz Baine Bloodhoof, który zezwala im na podróżowanie po swoich terytoriach.

Tym sposobem czytelnik wraz z dwoma podróżnikami ma okazję zwiedzić najważniejsze miejsca Wschodnich Królestw i zobaczyć zmiany, jakie zaszły na tych terenach po licznych bitwach z orkami i plagą nieumarłych. Narratorami treści są wspomniane postacie (Mathias Shaw i Flynn Fairwind), a całość książki została utrzymana w klimacie dziennika całej podróży. Mathias spisuje krótkie, ale dość treściwe raporty dotyczące danego terenu, który właśnie odwiedzili. Związane są one zarówno z jego obecnym wyglądem, jak i po części z historią. Swoje przysłowiowe trzy grosze dorzuca również Fairwind, który często dopisuje do tekstu żartobliwe komentarze, dzięki którym publikacja staje się jeszcze przyjemniejsza w odbiorze.

Informacje zawarte w książce Podróż przez Azeroth: Wschodnie królestwa są naprawdę interesujące i potrafiące mocno zaciekawić czytelnika. Nie należy jednak traktować publikacji jako wyczerpującego źródła wiedzy na temat świata World of Warcraft. Tytuł ma zaledwie 120-stron, więc siłą rzeczy nie był on wstanie wyczerpująco opisać wszystkich najważniejszych faktów. Pomimo tego kolejne strony dzieła wypełnia materiał, który powinien przypodobać się zarówno starym i mocno doświadczonym fanom, jak i komuś, kto dopiero zagłębia się w realia uniwersum. Dla ?znawców? tematyki znajdzie się tu kilka ukrytych perełek, które naprawdę mogą ich mocno zaintrygować.

Obok samej treści uwagę odbiorcy zwrócą również liczne szkice zdobiące poszczególne rozdziały. To dzięki nim odbiorca ma możliwość wizualnego zobaczenia tego, co zostaje opisane (ruiny, budynki, bronie, zbroje itp.). Nie są to grafiki najwyższych lotów, które mogłoby zapierać dech w piersiach, ale i tak stanowią ciekawe uzupełnienie słowa pisanego.

Niczego złego nie można również napisać na temat rodzimego wydania, które prezentuje się znakomicie. Format A4, twarda oprawa, dobrej jakości papier i niezłe tłumaczenie. Przy tym ostatnim elemencie należy jednak pamiętać, że spolszczone zostały również nazwy własne, co niektórych purystów może doprowadzić do stanu przedzawałowego.

Podróż przez Azeroth: Wschodnie królestwa są bezsprzecznie kawałkiem solidnej lektury, która powinna zapewnić czytelnikowi sporą porcję dobrej rozrywki. Niezależnie od biegłości znajomości świata World of Warcraft każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?