Terapia czakr - Margaret Ann Lembo - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Terapia czakr (miękka)

Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 272
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Terapia czakr, Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia - opis produktu:

Czakry i meridiany - uzdrawianie energii wewnętrznej sposobem na poprawę zdrowia i wzbogacenie rozwoju duchowego

Każdy z nas jest istotą duchową, obdarzoną ciałem fizycznym. Niestety zwykle całą naszą uwagę skupiamy wyłącznie na ciele fizycznym, zapominając o roli duchowości w kształtowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. A szkoda, bo dzięki niej możemy pozbyć się wielu chorób i osiągnąć pełnię szczęścia. Kluczowe do wprowadzenia pozytywnych zmian jest zrozumienie funkcjonowania czakr i meridianów - centrów i kanałów energetycznych zlokalizowanych w ciele człowieka. Lektura tej książki sprawi, że nauczysz się równoważenia czakr, by zlikwidować blokady energetyczne i wypełnić ciało wyłącznie pozytywną energią. Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać kryształy, kolory i aromaterapię w procesie samouzdrawiania. Stosując proste techniki uzdrawiające, dokonasz transformacji swojego życia na skalę, której sam się nie spodziewałeś. Stanie się to z korzyścią dla twojego zdrowia i rozwoju duchowego.

Kryształy, kolory, aromaterapia - sposoby na równoważenie czakr
Koncepcja czakr i meridianów stanowi podstawę medycyny energetycznej i wielu wschodnich terapii naturalnych. By poczuć wewnętrzny spokój, obudzić intuicję i osiągnąć stan wyższej świadomości, należy zjednoczyć ciało, umysł i ducha. Najlepszym sposobem na to jest oczyszczanie i równoważenie czakr. Jak to zrobić? Autorka podaje bogaty zestaw technik uzdrawiających służących temu celowi. Narzędziami duchowymi są kryształy, kolory (chromoterapia), zapachy (aromaterapia) i dźwięki, które ułatwią odblokowanie pozytywnej energii. Wszystkie metody zostały sprawdzone przez Autorkę i dały znakomite rezultaty. Można je stosować pojedynczo lub w zestawach. W książce znajdują się wskazówki, jak rozpocząć pracę z nimi i zoptymalizować skuteczność uzdrawiania energią. Przykładowo, rozumiejąc już sposób oddziaływania kolorów, można je włączyć do pracy z czakrami i meridianami. Dopiero wtedy przychodzi moment na świadome użycie kryształów zgodnie z ich kolorami, by móc skoncentrować swoje intencje i tworzyć pozytywne afirmacje. Świadomość zasad obowiązujących podczas tej terapii, ale też zawierzenie swojej intuicji pomogą przywrócić energetyczną harmonię.

Medycyna energetyczna poprawi jakość twojego życia
Dzięki zawartym w książce poradom i technikom uzdrawiającym nie tylko odzyskasz zdrowie i wprowadzisz harmonię w swoim ciele, ale też sprawisz, że pozytywna energia zagości w twoim życiu na wszystkich jego poziomach. Stosując terapię czakr, zlokalizujesz sfery życia, w których masz problemy i wyeliminujesz je raz na zawsze. Wiedz, że bez trudu możesz samodzielnie pozbyć się większości schorzeń, nauczyć się wyrażać swoje prawdziwe ,,ja` oraz kierować się nieomylną intuicją. Poczujesz, jak twój rozwój duchowy osiąga niebywały poziom, a myślenie i odczuwanie otwierają się na nowe wymiary. A to dopiero początek pozytywnych zmian, jakich doświadczysz, osiągając energetyczną harmonię po odblokowaniu czakr. Skorzystaj więc z dobrodziejstw medycyny energetycznej i naucz się uzdrawiania energią!

Równoważenie czakr - zdrowe i szczęśliwe życie

Książka Terapia czakr Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Margaret Ann Lembo. Należy do gatunków: ezoteryka, Joga, uzdrawianie, poradniki, samodoskonalenie. Książka Terapia czakr liczy 272 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Terapia czakr, Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Miłka

ilość recenzji:35615

brak oceny 4-01-2014 18:58

Od lat wiedziałam, czym są czakry i jak wielki mają wpływ na nasze zdrowie i powodzenie. Nie wiedziałam jednak, w jaki sposób mogłabym nad nimi pracować. Ta książka postawiła jednak na aspekt praktyczny i tym samym umożliwiła mi wykorzystanie posiadanej wiedzy do poprawy stanu swojego zdrowia, życia uczuciowego i finansów. Brzmi jak bajka i wcale się nie zdziwię, jeśli będziecie w stosunku do moich rewelacji sceptyczni. Sama się czasami szczypię i sprawdzam, czy nie jest to sen. Ale faktycznie nie jest to nocne marzenie, a rzeczywistość. Moja rzeczywistość.

Czy recenzja była pomocna?