Nakrapiana przepaska - Arthur Conan Doyle - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nakrapiana przepaska (twarda)

Sherlock Holmes Tom 4

książka

Nakrapiana przepaska, Sherlock Holmes Tom 4 - opis produktu:


Nakrapiana przepaska - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Nakrapiana przepaska, od Arthur Conan Doyle. Nakrapiana przepaska spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Arthur Conan Doyle. Nie będziesz żałował! Nakrapiana przepaska i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle`a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. W tomie 4 siostra Helen Stoner, Julia, umiera w tajemniczych okolicznościach. Helen czuje, że czeka ją podobny los. Czy Holmes i Watson zdołają pomóc przerażonej dziewczynie? Na jaki trop naprowadzi ich informacja o nakrapianej przepasce, o której Julia mówiła tuż przed śmiercią? Dla dzieci powyżej 7 lat.

Nakrapiana przepaska - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Nakrapiana przepaska, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Nakrapiana przepaska - Arthur Conan Doyle to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Nakrapiana przepaska nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Nakrapiana przepaska, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Arthur Conan Doyle i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Nakrapiana przepaska Sherlock Holmes Tom 4, pochodzi z wydawnictwa Tandem. Autorem książki jest Arthur Conan Doyle. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca, literatura przygodowa. Książka Nakrapiana przepaska liczy 128 stron. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Nakrapiana przepaska, Sherlock Holmes Tom 4

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: