SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Mamusiu, jak wielki jest świat? (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Data wydania 2023
Oprawa twarda
Liczba stron 32
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

O tym, że dziecięca ciekawość nie zna żadnych granic, wie każdy rodzic. Maluchy na swój sposób starają się poznać świat, w którym wszystko jest dla nich nowością. Z tego powodu dzieci, niezależnie od wieku zasypują dorosłych najróżniejszymi pytaniami. Odpowiedzi na niektóre z nich są właściwie oczywiste, jednak zdarza się i to wcale nie tak rzadko, że wprawiają rodziców w osłupienie. Przekonała się o tym również mamusia pewnego bardzo dociekliwego Kocurka. Kociak zadaje mnóstwo pytań o to, jaki właściwie jest otaczający ich świat. Cierpliwa Kotka stara się rozwiać wątpliwości swojego maleństwa, precyzyjnie na nie odpowiadając. Mamo, czy świat jest wysoki, czy raczej głęboki? Mamo! A jak daleko sięga? Świat to ta przestrzeń od sofy, do dużego fotela? Dalej? Tam gdzie drapak? Do okna? Jeszcze dalej? Mamo, jak to? Kocurek pyta i pyta, mimo coraz większego zmęczenia. W małej główce kotłuje się jednak tak wiele pytań. Ah mamo, nie mogę od tego wszystkiego zasnąć. Jaki właściwie jest ten świat? Mamo, a Ty śpisz? Książka uwielbianej przez rodziców i maluchy Sabine Bohlmann Mamusiu, jak wielki jest świat? to wzruszająca opowieść o dziecięcej ciekawości, po mistrzowsku zilustrowana przez Emilię Dziubak.

Autorka książki - Sabine Bohlmann


Sabine Bohlmann urodziła się 5 marca 1969 roku w Monachium. Jest niemiecką aktorką dubbingową oraz autorką wspaniałych książek dla dzieci. Od 1984 pracuje jako aktorka, obecnie także jako reżyserka dubbingu filmów i seriali. Największą sławę w świecie dubbingu przyniosło jej podkładanie głosu do serialu animowanego The Simpsons. W latach 80. i 90. prawie nie było dubbingu dla dzieci, w którym nie brała udziału, choćby gościnnie. Ze względu na bardzo wysoki i miękki głos jest często angażowana do dubbingowania małych dzieci i nastolatków. Pisanie opowiadań było zawsze jej marzeniem i już jako dziecko podejmowała pierwsze próby zapisywania krótkich historii, które mnożyły się w jej głowie. Jako młoda mama zaczęła wreszcie pisać i ilustrować opowiadania dotyczące tematów, które w tamtym czasie zajmowały jej dzieci. W ten sposób przez lata zebrała wiele pomysłów. Sabine Bohlmann w końcu postanowiła opublikować swoje prace i rozpoczęła karierę jako autorka książek dla rodziców, zaczynając od Łyżki cukru. Wkrótce wydała kolejne książki, obrazkowe historie, przeznaczone dla najmłodszych. Jej dorobek obecnie liczy ponad 40 tytułów. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Jest laureatką Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 2014 roku, Nagrody Przecinek i Kropka w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą 2016 roku oraz nagrody Żółta Ciżemka 2017. Jej książka Rok w lesie została okrzyknięta najpiękniejszą książką roku 2015 w konkursie PTWK.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Książki na prezent 🎁,  Dzień Dziecka,  Strefa Wydawnictwa Nasza Księgarnia,  0 - 3 lat,  Picture book
Kategoria: Dla dzieci
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 200x260
Liczba stron: 32
ISBN: 9788310139283
Wprowadzono: 12.04.2023

RECENZJE - książki - Mamusiu, jak wielki jest świat? - Sabine Bohlmann

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: